Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden balerina cipő kikezdi...

Minden balerina cipő kikezdi a sarkat vagy milyen márka az ami nem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is, azért nem hordok... Na meg a vékony talp miatt fárasztóbb benne járni.

De ha valaki tud kényelmeset, akkor kíváncsian hallgatom. Nyáron nehéz olyan cipőt találnom, ami nem szandál, hanem zárt a lábujjaknál, mégse meleg.

2022. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Dettó. Kb. 5 éve, hogy nem is hordok ilyensmit, mert túlságosan vékony a talpuk, fáj a lábam bennük és még a sarok rész is kényelmetlen.
2022. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában sarokra ragtapaszos megoldás, ami alkalmazható.
2022. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Javaslom akkor az éktalpú cipőket, a Tamaris cipői olyan 3-4 centisek, így nem lapos, mégis zárt. Valamelyik nap elég sokat mászkáltam egy ilyenben és nem dörzsölte ki a sarkamnál.
2022. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen mini zokni amit fel lehet hozzá venni, Calzedoniaba vannak ezek
2022. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De vajon ki a fene vesz ilyeneket, ha egyszer kialakításában elhibázott már?
2022. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki valamilyen platformos nyári cipőt.

Nekem ez a típus vált be:

[link]

Kinézetre nincs sok különbség és sokkal kényelesebb benne járni, ráadásul még azt sem érezni, ha rátaposok valamire az úton :)

Csak ajánlani tudom.

2022. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha nem találtam olyan balerina cipőt ami nem szedte volna véresre a sarkam
2022. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem egy bőr Caprice balerinát, olyat, aminek gumis szegélye van. Nem törte fel a sarkamat.
2022. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly vettem egy mezei Clara Barsont a CCC-ben. Nem egy nagy minőség, de soha egyetlen egyszer sem tört fel még mezítláb sem. Pedig nekem ez állandó probléma még harisnyával is, sőt életem legcsúnyább ilyen esete egy Converse tornacipővel volt zokniban, ott kb 3 centis átmérőjű véres sebet szereztem mindkét sarkamra...
2022. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!