Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell Aboutyou-ról...

Hogyan kell Aboutyou-ról rendelt csomagot visszaküldeni,úgy hogy Postán adom fel?

Figyelt kérdés
Azt hirdetik mindenütt,hogy csak "be kell mondani a Postán, hogy Aboutyou-nak küldöm vissza". Ebből tudni fogják?
2022. máj. 16. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem igen. Én ebből indulnék ki.
2022. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak mondod nekik, hogy vissza szeretnéd küldeni és a többit már tudják. Én többször is küldtem vissza ruhát így és sosem volt gond. A pénzt is időben visszakaptam.
2022. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt már kisebb gondom sajnos postai visszaküldéssel, 1 hónapja vártam a pénzt, amikor felhívtam az About You-t, kiderült, hogy nem érkezett meg a csomag.

Levelezgettem meg telefonálgattam, elküldtem nekik a feladóvényt meg megadtam csomó adatot és másnapra ott volt a számlámon az összeg.

Gyanítom a csomag nem került meg, vagy legalábbis nem érkezett be varázslatosan 1 nap alatt, mégis utaltak, ami nagyon szimpatikus hozzáállás (huszonezres tételről volt szó). Kedvesek voltak végig az ügyfélszolgálatosak, tényleg 10/10 ahogy az ügyféllel bántak. De a postában már nem bízom, inkább GLS.

2022. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
valóban inkább GLS (ha már ingyen van), mert a postán ha nem ajánlva adod fel akkor bajban lehetsz ha elveszik.
2022. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!