Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy munkahelyen nem szabad...

Ha egy munkahelyen nem szabad színes hajat viselni, de a műköröm elfogadott, a smink meg egynesen kötelező, akkor az kirekesztő?

Figyelt kérdés

Nem hivatal, nem kórház, vendéglátás.

Miért elfogadott egy műkörmös agyonsminkelt szőke lány, aki feleannyira sem érti a munkáját, mint egy nem sminkelő, zöld hajú, de profi?



2022. máj. 18. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
#9 egy munkahelyne vannak szobájai. Ha nem tetszik, lehet menni máshova dolgozmi.
2022. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

11.

“ A hatalom nélkülünk nem hatalmas, mi tesszük azzá az engedelmességünkel.”

Ezen lehet elgondolkozni!

A 9-es voltam.

2022. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
#12 elgondolkodtam rajta :D igazad van tényleg sokkal jobb lenne, ha semmi hatalom nem lenne és mindenki ész nélkül csinálná amit akar. Minden helyen vannak elvárások és nem véletlen. Ha te ezeket nem tudod/akarod elfogadni, lehet menni mashova, az elvárások nem fognak megváltozni. Raadásul ez nem us egy durva elvárás. Egy szinvovalas etteremben igenis teljesen normális, hogyha a munkaadó azt szeretné, ha csinos, az emberek többségének tetsző, ápolt, a társadalmi normáknak megfelelő ember mutatkozzon a vevők előtt, nem pedig lázadozó tinilányok. Zöld hajjal tessék menné gamer bárokba és kocsmákba. Azzal sincs baj, de ne te legyél már felháborodva, ha TE nem vagy hajlandó megfelelni az elvárásoknak azzal sincs baj, de akkor viseld a következményeit.
2022. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Csupán arra próbálok célozni, hogy amíg sok a birka, addig a pásztor is nyeregben érzi magát.

Ha összefognánk, akkor a főnök egyedül semmit sem tudna tenni.

De aki szeret diktatúrában élni, az nyugodtan hajtson fejet…

2022. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon összeesküvés feelingű. A munkahelyi szabályzatban semmi diktatúra nincs. Majd akkor panaszkodj a diktatúrára, amikor a fodrásznál az allamilag előírt 3 fazonból valaszthatsz.
2022. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát jól van, amíg lesznek a magadfajta szolgalelkekből addig a nagyhatalom azt tesz amit akar.

Nem tudom mi kell ahhoz, hogy ezt megértsd. De ez a te hozzáállásod, amit leírtam az meg az enyém.

2022. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!