Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk körében mennyire népszerű...

Fiúk körében mennyire népszerű a cottagecore aesthetic?

Figyelt kérdés

Inkább lányokat látok így öltözni, és a pillangós-virágos hangilata miatt is sokan lányosnak tartják. Pedig miért ne szerethetné egy fiú a virágokat? Vagy a pillangókat?

Szóval fiúk, nektek mi a véleményetek a cottagecore-ról? És melyik a kedvenc aesthetic stílusotok?



2022. máj. 22. 14:29
 1/6 anonim válasza:
98%
Itthon szerintem nem sokan ismerik ezeket az aesthetic stílusokat, én ismerem mondjuk de nem hinném hogy elterjedt lenne.
2022. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezektől? Ne is várd,hogy egy picit is változtassanak az egyenruháikon.

Amíg egymásnak próbálnak megfelelni az öltözködésükkel, addig nincs kiút a változásra.

2022. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Az sem tudom, hogy az mi az.
2022. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
A cottagecore a falusi élet túlromanticizálása gyakorlatilag. Tehát nem csak pillangók és apró virágos ruhák. Férfi verzióba ez valószínűleg ilyen tipikus, romantikus kosztümös filmek ingjei és valami barna nadrág, nadrágtartóval.
2022. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2es nem akarom megváltoztatni senkinek az öltözködését csak kíváncsi voltam. Egy dolog van amit az öltözködéssel kapcsolatban utálok: amikor a márka és a ruha ára fontosabb valakinek mint a ruha stílusa, vagy az hogy jól áll-e neki egyáltalán.
2022. máj. 22. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:

1es szerintem egész sokan ismerik, csak nem mutatják. De pl ruhaboltokban meg ilyen helyeken tényleg nem látni nagyon.

Magamból kiindulva mondom ezt, én imádom az aesthetic stílusokat, de az öltözködésemen nem nagyon látszik. Drága mulatság lenne lecserélni a ruhatáramat mindig amikor változik az ízlésem, így inkább egy kapszula gardróbom van, egy két különlegesebb darabbal. Ezt csak azért írtam le ilyen hosszan, hogy lehet hogy mások is így vannak vele.

2022. máj. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!