Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik mostanában...

Miért öltözködik mostanában sok fiú úgy, mint a lányok? Mi ez a softboy, "aesthetic", n*ger rapper, kicsit tr*nszi, nőies stílus sok tízen-huszonéves fiatal srácokon, férfiakon? Lányok nektek ez bejön? Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Miért jött ez be a társadalomban, hogy egyre kevesebb fiú, férfi öltözködik férfiasan, egyszerűen, és miért lett divat a nőies(ebb) stílusú öltözködés? pl gyűrűk, rózsaszín kabátok, trapéz és tehenészgatyák, nőies pulcsik, festett körmök, idétlen mintás nadrágok, pulcsik. Sok fiú úgy öltözködik mint a 90-es években a 25-30as gazdagabb nők.

linkeken a példák



[link]



[link]



[link]



2022. márc. 1. 12:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
33%
Mert ez a divat, ez kell a nőknek. Én soha nem öltöznék így, undorítónak, nevetségesnek találom, de én meg hiába öltözök férfiasan, mégse érdeklem a nőket. Őket kérdezd miért az idiótákra buknak.
2022. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%

metroszexuális öltözködés... elég régóta tart....

Nekem sem tetszik.

2022. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Én nem sok ilyet látok, élőben meg egyáltalán nem. Illetve van olyan stílus, ami nem rossz, csak nem áll mindenkinek jól. Viszont kifejezetten női ruhadarabokat én nem láttam fiúkon.
2022. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Ilyeneket csak a neten látni, Magyarországon nem divat.
2022. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
mi kozod van ahhoz hogy masok hogy oltoznek?
2022. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
62%

Én nem látok ilyet abban a városban, ahol élek, igaz nem is Bp-en lakom.

Nálunk a fiúk fel tudnak normálisan öltözni.

2022. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Amik a linkeken vannak,olyat még nem láttam,tehát divatnak semmiképp sem nevezném. Aki meg mégis ilyet visel,nyilván az ő dolga,majd kinövi,nekünk is voltak fura dolgaink tiniként,nincs ezzel baj.
2022. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

David Bowie a ‘70-es években rengeteg nőies dolgot, sőt még szoknyát is viselt. Igaz, ő mindezt inkább polgárpukkasztásból, a vicc / Ziggy karaktere miatt tette.

Semmi bajom nincs a metroszexuális pasikkal, sőt, kifejezetten tetszik bennük, hogy igényesek és kreatívak. Ettől még nem kevésbé férfiasak.

Akiket linkeltél, inkább vagizós kisfiúk, akik csak azért majmolják ezt a stílust, mert jelenleg divat.

2022. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
45%

Mellesleg azt is kérdezhetnénk, hogy miért öltözik sok lány úgy mint egy fiú?

Lásd. Bő szárú nadrágok, bakancs, póló. Stb.

Miért kéne mindég férfiasan kinézni? Kinek? Minek?

A nők is szeretnek valamiért fiúsan öltözni, akkor a fiúk is öltözhetnek lányosan.

2022. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%

10-es vagyok.


Mellesleg a linkjeidben semmi nőies nincs.

Nem tudom mi vele a gond.

2022. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!