Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Össze ment a sportcipőm, mit...

Össze ment a sportcipőm, mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon mérges vagyok, kérlek nyugtassatok meg.

Egy hónapja sem beruháztam egy elég számomra drága sportcipőre. Anyósjelöltöm feltehetőleg 60(!!)°-al kimosta, ahogy felvettem munkába nap végére, nem hogy a lábam törte fel, de sajnos még a hátulja ki is szakadt a sarkamnál:( Esetleg lehet még kezdeni vele valamit? Kitudnám még nyújtani valahogy?



#Összementcipő
2022. máj. 26. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De hogy került a mosógépbe? Ha már ki is szakadt akkor vége. Converse?
2022. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anyagból van? Nem hinném, hogy 60 fokos mosásban úgy összemegy, hogy utána a lábadat törje, hacsak... alapból épphogy belefértél. Amúgy, ha 1 vagy ne adj isten 2 számot összeugrott volna, akkor szerintem már a talpától sok helyen elvált volna a felső része, mert az akkora változás.


Nyílván nem akarod ezt hallani, de kuka. Vagy áztasd be újra melegvízbe és jól tömd ki papírral. Nagyon sokkal. Annyival, hogy feszítse kifelé a cipőt. Ezt a papírrengeteget, meg addig cserélgesd, amíg ki nem szárad a cipő. Egy próbát megérhet, ha már el lett bszva.

2022. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HoneyBunny ***** válasza:
Ossze tud menni, en veletlenul egy Levis tornacipot mostam igy szet. Meg nagy is volt a labamra, erre mosas utan epphogy belefert a labam es nagyon nyomott is. Kb masfel szammal kisebb lett, el is bucsuztam tole.
2022. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!