Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy Adidas Superstar...

Van egy Adidas Superstar cipőm. A lúdtalp betéttől eléggé megtört, ráncos lett. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
Hofy tudnám kimosni amúgy?
2017. aug. 7. 21:43
 1/1 anonim válasza:

Szia, nekem is van egy Adidas Superstar Boost-om. Kimosni mosógépben semmikép nem ajánlatos.

A ráncos részre és ámblok az egészre én egy színtelen méhviaszos bőrápolót szoktam használni heti rendszerességgel. Ez jó mert impregnál, tehát a víz úgy lepereg ahogy illik, szint ugyan ez a kosszal is.

A mosást én már Crep termékekkel csinálom + még az impregnálást is.

[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsó linkben egy törlőkendő van, ebből egyet beleraksz a táskádba és ha erősebb kosz van a cipőn, vagy csak nem akarsz cipőt takarítani akkor is elég király kis megoldás.

Viszont, ha nem akarsz ilyen tisztító szettet venni mert lássuk be nem olcsó (bár az impregnáló az nagyon jó kis cucc) akkor gondolom van otthon mosáshoz használatos fehér ruhás kapszula. Ha van, akkor egy olyat szét vágsz és szépen egy puhább fogkefével körkörösen lemosod a cipőd, persze melegvízzel. Ha ez meg van akkor miután megszáradt bőrápolás, majd impregnálás.

(a fehérítős kapszula nagyon jó a talprész kifehérítésében is, de ha kapszula nincs egy sima fehér színű fogkrém is csodákra képes)

Kicsit hosszúra sikerült, de remélem tudtam segíteni.

Jaj és az orr részét, ha nem jönne ki a kosz elsőre vagy látod, hogy nem a legtisztább akkor egy kefével vagy keményebb fogkefével és súrolóval próbáld meg, nekem garantált siker lett.

2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!