Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kérjem meg a barátnőmet,...

Hogy kérjem meg a barátnőmet, hogy vegye fel a matrózblúzát?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem a matrózblúz, és neki nagyon jól áll, de sajnos csak akkor hordja, ha muszáj.


Hogy győzhetném meg, hogy vegye fel nekem hétköznap csak úgy?


18/F



2022. máj. 27. 06:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem hordja hétköznap, és nem hétköznap is csak "muszájból", akkor nyilván nem szereti. Ha szereted, miért akarod, hogy kellemetlenül érezze magát? A barátnőd, nem az öltöztetős babád.
2022. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Neki valoszinuleg kevesbe tetszik.
2022. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Off: Én rövid úton ki is penderíteném azt, aki meg akarná mondani, mit hordjak. Ha annyira tetszik neked, vedd fel te!
2022. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nincs vele baja, csak nem szokta felvenni, mikor nem kell, mert ugye minek.


Nem azt írtam a kérdésbe, hogy hordja, hanem, hogy vegye fel. Nyilván nem akarom rendszeresíttetni a ruhatárában, ha nem akarja, de néha, ha olyan kedve van, hogy kedveskedni akar nekem, akkor szeretném, ha ez egy opció lenne.


Köszönöm az eddigi haszontalan válaszokat. Kifejezetten kedvesek vagytok.


Akkor csak elmondom neki, hogy tetszik nekem, és majd dönt róla. Ő nem ilyen mogorva, mint egyesek.

2022. máj. 27. 06:59
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, az megvan, hogy a matrózblúz középiskolás ünneplő viselet? Miért nem jó neked a normális hétköznapi ruha? Fétis vagy mi?
2022. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Régen azt mondták, "nagyon tetszik", "rajongok érte" stb. Ma azt mondják, "fétis". Egyébként, kérdező, sajnos a lányoknak a matrózblúz ritka kivételektől eltekintve nem tetszik, sőt a legtöbb lány egyenesen utálja.
2022. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Mivan kérdező, nem bírod a kritikát? Miért kell lepontozni?
2022. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit.

Akinek tetszik a válasza, azt felpontozom, akinek nem, annak nem adok semmilyen pontozást.


Ha az 5-ös válaszoló vagy, akkor gondolom azért lettél a többiek által lepontozva, mert idejöttél beszólni, de a kérdéshez semmi köze az ilyen jellegű véleményednek.

2022. máj. 27. 08:25
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Valamikor szóba hozod, hogy mi a véleménye a matrózblúzról (vagy ha már volt róla szó, akkor még egyszer szóba hozod). És mondod, hogy neked nagyon tetszik, úgyhogy ha néha úgy látja, hogy belefér és nem érzi nagy tehernek, akkor örülnél, ha felvenné. Ő pedig mond rá valamit, mondjuk azt, hogy "oké, de csak különleges alkalmakkor, hisz ünneplő", vagy "oké, de inkább csak szex előtt", vagy "kizárt dolog, utálom", és ennyi. Egyúttal te is megkérdezhetnéd, hogy neki melyik ruhád tetszik rajtad nagyon, mert akkor azt gyakrabban hordanád.
2022. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy pedig a válaszokat annak fényében értékeld, hogy ezen a fórumon nagyon sok a testképzavaros, akik extrém érzékenyen ugranak mindenre, ami külsővel kapcsolatos. A valóságban a legtöbb embernek fontos, hogy vonzó és csinos legyen a párja számára, és bizonyos határok közt hajlandóak tenni érte, szóval pusztán azért, mert kulturált formában, erőltetés nélkül felhozod a témát, nem valószínű, hogy a barátnőd leharapja a fejed.
2022. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!