Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan és mivel vennétek fel...

Hogyan és mivel vennétek fel egy ilyen kötött kardigánt?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 18. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit én el tudok képzelni hozzá: farmer csőnadrág, lehetőleg fekete vagy sötét szürkéskék, egy szimpla esetleg az elején mintás fehér póló, platformos fekete magassarkú vagy egy piros 10 soros acélbetétes bakancs. Ha magassarkú, akkor valami masnis hajpánt, hosszú, majdnem köldökig leérő nyaklánc és fekete kistáska, ha bakancs, akkor is jöhet a hosszú nyaklánc és egy lakkhatású piros táska. Nekem ez így bejönne, de lehet nekem van ferde ízlésem. :)

21/N

2010. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol vetted?
2010. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy világosszürke vagy fehér hosszuujjuu..sötét csőgatya,sötét vastag öv, bokacsizma. osztálytársam igy hordja..de énis igy venném fel ha lenne*-*
2010. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi

nem pont ilyet vettem, de hasonlót kínaiban 2300 FT körül

2010. szept. 19. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

A saját ruhatáramból kiindulva (mert nekem is van hasonlóm, imádom a kardigánokat, bolerokat, van vagy 30 db belőlük).


Trikót vagy csőtopot szoktam felvenni, rá a kardigánt, szűk nadrágot/ farmert és magassarkút.

Illetve magasabb derekú bővülő rövidebb szoknya, amibe betűröm a trikót és rá a kardigánt.

Holnap kb. így megyek szerintem melóba :)


Magassarkú, balerina hozzá, hangulatfüggő.


Kézitáska (nem szeretem a válltáskákat) és ha süt a nap akkor napszemüveg :))


25L

2010. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
süt a nap? hát itt most esik, jó neked, hogy számíthatsz a jó időre:))
2010. szept. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!