Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit rockosabb lányok....

Kicsit rockosabb lányok. Milyen ruhát vennétek fel gólyabálra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sima fekete koktélruhát vettem fel, nagyobb, extrább ékszerekkel, sima egyszerű fekete magassarkúval, és kész. Nagggyon jól éreztem magam vele. :)

Ilyesmi?

[link]

Egy bőr-strassz karkötővel, nagy fülbevalóval, vagy hosszú, több láncos nyaklánccal szerintem elég ütős.

Esetleg ilyet el tudnék képzelni még:

[link]

2011. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valami sötétebb árnyalatút, de amúgy semmiben nem térne el egy "átlag" visszafogott koktélruhától..
2011. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyesmi volt, nem csináltam belőle ügyet, hogy "rockosabb" legyen, egyszerűen csak valami szépet akartam, és ez tetszett.

2011. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rajtam anno egy hosszú, fekete, pánt nélküli, egyenes szabású ruha volt, nem túl rockos, de egy ilyen eseményen nem is az a lényeg. :D
2011. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fűzőset! :)
2011. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a visszafogottabb taylor momsen-rucikat.
2011. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én valami hosszabb (kb térdig érő) koktélruhát képzelnék el, feketében láncokkal, visszafogotabb sminkel, szegecs karkötővel.
2011. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!