Answear kiskapu?

Figyelt kérdés

15000 ft rendelési érték fölött nincs szállítási költség, és a visszaküldés költségét is ők viselik. Na most, ha tudom, hogy csak egyféle ruhát szeretnék kipróbálni, akkor ha abból rendelek 3 db-ot (esetleg 3 különböző méretben, mindhármat felpróbálandó), akkor már túllépem a 15 ezret, és ingyen ki is küldik így. De ha esetleg egyiknek se jó a mérete/egyik se tetszik, akkor mindhármat simán visszaküldhetem, vagy a 3-ból 2-t? Nekem a feltételeket olvasva ez jött le.


Tulajdonképpen akkor ugyanúgy csak egy ruha árát kell összességében kifizetnem, és a rendelési érték miatt se a visszaküldés, se az eredeti szállítás költsége nem terhel engem. De így mi értelme van a 15000 ft-os limitnek? Legfeljebb veszek pluszban pár dolgot, amire nincs is szükségem, és azokat ingyenesen visszaküldöm.



2022. jún. 3. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog mint a hírlevélre való feliratkozásért járó kuponok ha valakinek van ehhez kedve és energiája csinál minden vásárlás előtt egy új emailt és oda feliratkozva kér kupont.

Ha neked ehhez van kedved és energiád, hogy emiatt visszaküldözgesd akkor csak bátran. De a futárok nem fognak érte szeretni arra készülj 😂

2022. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!