Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket mennyire zavar, ha...

Titeket mennyire zavar, ha ugyanabban a ruhában szembejönnek veled?

Figyelt kérdés
Pl. Rengetegen vásárolnak most Sinsayről meg a Pepco ruhás részlegéről. Mennyire zavar titeket ha szembejönnek ugyanabban a ruhában?
2022. jún. 3. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire.
2022. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire.
2022. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig megjegyzem ilyenkor a barátomnak, hogy nézd ott az "ikrem"
2022. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Az zavar ha utánoznak hogy bevágodjanak a pasimnal
2022. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem. Ha egy-egy ruhára milliókat költenék valami tervezőnél, akitől azzal venném meg, hogy egyedi és csak nekem csinált ilyet, akkor zavarna. De így, hogy a H&M-et engedhetem meg magamnak, meglehetősen természetesnek találom a dolgot.
2022. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
'* volt ilyen tutira, nagyon csodálkoztunk ez volt 1000 éve, ma már nem foglalkoznánk egymással ilyen szituban.
2022. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem, nem is értettem soha, hogy valakinek ezzel mi a baja. Nem egyet gyártanak az adott ruhából.
2022. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy akármennyire is szeretne sok ember minden tekintetben egyedi lenni, a tömegtermelés korában ez így nem fog menni. Nincsenek illúzióim, ha valamit megveszek a boltban, egész biztos, hogy még sokezer másik ember is megveszi ugyanazt a terméket, legyen szó akár ruházatról, akár bármi másról. Bár igaz, nekem soha nem tudott zavarni, ha más is hasonló, vagy ugyanolyan ruhát hordott, mint én. Sőt, valamilyen szinten még jó érzés is, hogy másnak is ugyanaz tetszik.

Ha pedig kardinális kérdés az egyediség, akkor egyedi ruhát kell készíttetned, vagy készítened.

2022. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Egyedit sem feltétlen tudsz készíteni. Minden eszébe jutott már valakinek.
2022. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9: Lehetséges. (Bár azért vannak kétségeim efelől.) De nagyságrendekkel lecsökkenti annak a valószínűségét, hogy találkozz olyannal, akinek hasonló, vagy ugyanolyan ruhája van.
2022. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!