Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok suliban hordtok olyan...

Lányok suliban hordtok olyan body-t ami kilátszik a nadrágból? Alatta hordtok bugyit?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 17:44
 1/4 anonim válasza:
72%
Nem hordok bugyit nyáron.
2022. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Undi fétised van kérdező.te komolyan erre gerjedsz hogy van e lányoknak bugyi? Nőkkel élek a családban én fiú vagyok és elmondták hogy bugyit hordanak. A bodyba izzadásra való, ja és nőknek van body a férfiaknak boxer. Vita lezárva. Üdv egy erős hetero férfi
2022. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szó sem volt itt vitáról de ahogy érzed.
2022. jún. 7. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bodyt csak hideg időben hordok hogy védje valami a derekamat és igen veszek alá bugyit mert alul a patent másképp iszonyatosan zavarna. Meg én ügyelek arra hogy véletlenül se látszódjon ki, direkt magas derekú nadrágot vagyszoknyát veszek fel, szeritnem undorító ha kilátszik még ha csak egy picit is. Amikor már kint is tartósan 20 fok felett van nem hordok bodyt, nyáron meg feleg nem. Ezek a fehérnemű bodyk meg kimondott hálószobába valóak engem irritálnak, egyáltalán nem hordom, nincs is nekem.
2022. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!