Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könnyűvérűnek tartanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérűnek tartanátok egy lányt mert kilátszik a punci vonala a fürdőruhából? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

így


2021. júl. 7. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Az nem a puncivonala. 😄 csak bikinivonal, nekem mindig kilátszik ha strandon napozok.
2021. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
vettem én is egy ilyen egyberészest, viszont nagyon kilátszik a puncim oldala. eddig mindig eltakarta minden furdoruham. nem tudom fel merjem-e venni
2021. júl. 7. 16:38
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

#2

mutasd meg, hogy neked mennyire látszik ki neked, és akkor elmondjuk, hogy fel merd-e venni a strandra, vagy az már túl sok ;)

2021. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
kb ennyire mint a képen. nagyon keskeny a bugyi alja
2021. júl. 7. 16:40
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha olyan mint a képen akkor ha szégyelnősebb csaj vagy ne ved fel csak rosszul fogod érezni magad. Senki nem fogja azt gondolni, hogy könnyűvérű vagy, de arra számíts, hogy utánad fog nézni mindenki főleg ha az alakod is hasonló mint a képen!:)


F/20

2021. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

köszi 5.

igen jó alakom van, edzek is, nem vagyok szégyellős.

csak hát nem mindenki hord ilyet :D

2021. júl. 7. 16:56
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Én mindenképp könnyen kaphatónak gondolnám. Hiszen gyakorlatilag kinn van.
2021. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha már feszélyezve érzed magad akkor ne hord.

De ami a képen van az egyáltalán nem rossz és mint irják nem a punci vonal látszik.

2021. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer én is vettem ilyen fürdőruhát. Szexi volt, meg jól állt, sőt még kényelmes is volt. Egészen addig, amíg csak napozás volt, meg rozéfröccsért sorbanállás. Viszont úszni, csúszdázni, ökörködni a vízben már nagyon kényelmetlen, nem egyszer villantás lett a vége. Többé nem veszek ilyesmit.
2021. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
én sosem értettem, miért alakult ki a kisemberek körében, hogy egy merészebb szabású fürdőruhától lesz könnyen kapható valaki
2021. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!