Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, azért érdemes...

Lányok, nők, azért érdemes tisztasági vagy szárnyasbetétet használni, hogy feszes nadrágnál ne legyen "tevepata"?

Figyelt kérdés
Azért tenni tisztaságit (vagy akár rendeset is) hogy ne vágjon be kellemetlenül, és ne látszódjon. Ti szoktatok emiatt betétet használni? Vagy hülyeség?

2022. jún. 6. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz egy àtlagos tisztasági betétnél vastagabb cucc kell, a hétköznapinál egy számmal nagyobb. De amúgy igen, tud segíteni a dolgon.
2022. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Valamennyit segítene rajta, de én emiatt soha nem szoktam betétet tenni, pedig nekem is látszik egy kicsit pár nadrágomban. De eddig még egy pasi sem mondta hogy csúnya lenne a tevepatám, csak azt hogy szexi. :)
2022. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem emiatt teszek be tisztaságit, eszembe se jutna
2022. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Én szeretem a tevepatát.
2022. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én inkább megfelelő méretű gstyát veszek.


Ha sunánál kettészed, az kicsi.

2022. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

megfelelő nadrágot kell venni

nem egészséges feleslegesen betétet hordani

2022. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nadrágot vegyél fel amiből nem látszik ki a tevepata, felesleges ezért betétet hordani.
2022. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
44%
Ne húzd a pinádba a nadrágot! Az sokat tud segíteni rajta. A betét nem!
2022. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy többen írják normális nadrágot kell venni, vagy ha mindenképp mutogatni akarod magad, akkor suli után vedd le aztán szedd a pénzt, kb ennyit is érhetsz egy ilyen kérdés után...
2022. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!