Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinál nekem minden...

Miért csinál nekem minden nadrág tevepatát? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen szabású nadrágot veszek, lehet magas derekú vagy csípő, farmer vagy vászon, mind úgy áll rajtam, és nagyon nem szeretem.

Nem vehetek fel mindig hosszú felsőket, de nem tudom, mit tehetnék.


2019. márc. 23. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd fel annyira a nadrágot
2019. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Túl kicsi, túl szűk, nagyon felhúzod.

Egyébként meg tegyél a bugyidba egy tisztasági betétet és akkor semmilyen nadrágban sem fog átlátszani a puncid. Még a teljesen testhezálló fitness nadrágban sem.

2019. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Még egy szavazat a tisztasági betétre, nekem is van amiben olyan és akkor azt teszek oda :)
2019. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán olvasom ezt a kategóriát, mert mivel idősebb vagyok, megvan a magam kialakult ízlése. DE! Ma is tanultam valamit: nem tudtam, mi az a tevepata divat terén, de most már igen.:D

Régen Ritt farmert hordtam, nekem is bevágott, csak akkor ezt még nem így hívták. Komolyan feldobtad a napomat ezzel a kérdéssel. Néztem hülyén a fő kérdésed alapján, és azt hittem, hogy a nadrágjaid alján nem stimmel valami, ezért kattintottam ide.:)))

2019. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem húzom fel nagyon, a csípőnadrágot nem, is lehet a m,agas derekút meg am,ennyire kell.

Van nagyobb is, épp tegnap vettem utoljára farmert, szándékosan egy számmal nagyobbat.

Kényelmes, még picit bő is a dereka.

Itthon próbálgattam, mivel hogy néz ki, és így is olyan.

A kisbetét talán egy minimálisat segít rajta, de akkor is látszik. :(

Én arra gondoltam, hogy olyan hülyén domborodik a hasam, pedig nem vagyok kövér, de akármit teszek, ilyen az alkatom. Reméltem, hogy van jobb megoldás, de nem tudom, mit vártam. :(

30 múltam, biztos rájöttem volna már, ha lenne megoldás.

2019. márc. 23. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy normális tisztasági betét (pl rossmann saját márkás facelle, aminek rendes vastagság van, nem papirvekony) nem javít az összképen,akkor nem tudom elkepzelni, hogy mit lehetne tenni. Azt sem nagyon értem, hogy a hasad domborodásának mi köze van a nemi szervedhez.
2019. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a köze, hogy máshogy simul egy nadrág akkor, ha fentebb kifelé kell állnia, mint ha lapos az ember hasa, és nem kell feszülnie a nadrágnak.


Világ életemben betétet használtam, tampont soha.

Szóval tudom, milyen érzés, csak mert nem tudom, nők vagy férfiak adnak-e tanácsot, és használnak-e betétet.

Épp elég azon a pár napon, mert az ember beleizzad, és néha akkor is érzem, vagy az izzadság, vagy a vér szagát, ha rendesen tisztálkodtam és nemrég cseréltem betétet.

Nem akarok havi 30 nap betétet hordani és izzadni.

Belefülledsz, és nagyon nem egészséges, sőt kifejezetten veszélyes!

2019. márc. 23. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mindegy, így jártam, azért köszi a válaszokat.
2019. márc. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!