Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nagyon kurvás lenne?

Ez nagyon kurvás lenne?

Figyelt kérdés
Van egy pólóm aminek átlátszó az anyaga, de tele van virágokjal. Ma felpróbáltam melltartó nélkül és a mellbimbóm teljesen kivehető ha azt nézzük, de amúgy egyáltalán nem (tehát csak az látja aki azt nézi). Amúgy a cicim nem nagy (75A-B) meg a formás is szóval tényleg csak a mellbimbóval van gond. Én amúgy nagyon szívesen hordanám melltartó nélkül mert úgy jobban is érzem magam meg alapból tényleg nem kivehető

2022. jún. 9. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem veszel egy tapaszt?

Mondjuk a saját véleményem hogy ezek alá legalább egy nem átlátszó trikó lenne jó, de tudom hogy nagyjából elfogadott anélkül - a mellbimbót viszont továbbra is illik eltakarni. Ma ez már melltartó nélkül is megoldható.

2022. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Kényelem és praktikusság szempontból nem árt néha melltartót is hordani, mert az sem egészséges ha sosem viselsz.

Én speciel csak suliba hordok melltartót meg ha megyek valahova még ha egy kis időre is, itthon mindig leveszem és sosem hordok, nekem alapból nagy mellem van, 75C.


17L

2022. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Egyre többen nem hordanak melltartót, de ez max. a prűdebb embereket zavarhatja. Az, hogy mi k.rvás, azt a szándék dönti el. Ha az a motivációd, hogy minél többen megnézzenek, akkor az. Ha kényelmi okokból nem veszel, akkor te egy magabiztos nő vagy, aki magasról tesz a álkonzervatív, prűd, "társadalmi elvárásokra".
2022. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Metionin ***** válasza:
78%
Én az ilyenek alá veszek csipkés bralettet. Vagy tényleg próbáld meg bimbótapasszal.
2022. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Ja, a prűdebb embereket zavarja.. A perverzeket meg izgatja. Hány olyan sztorit hallani hogy fényes nappal megerőszakoltak valakit, lerántották a villamosról, be a bokorba stb. Nyilván ez akkor is megtörténhet ha olyan ruhát vesz fel amiben nem látszik az alakja, de ilyen bimbó mutogatós cuccoknál nagyobb az esélye.
2022. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Megmutathatnád privátban, úgy könnyebb lenne véleményt mondani!
2022. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj nem teljesen tiszta, egyszer azt írod, hogy teljesen kivehető utána meg hogy csak az látja aki nézi. S ha valaki véletlen odapillant, mondjuk a buszon csak leskelődik, arra nem gondolsz? Szerintem nagyon ízléstelen és nem a melltartó nélküliséggel van gondom, az nagyon is természetes, bevállalós, bátor irányzat, hanem az átláthatósággal van a gond. Nekem is egy csipkés barlett ugrott be egyébként. Off: Amúgy a 75C tényleg már a nagy mell kategória?
2022. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem kurvás,inkább ciki
2022. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

A színe látszik át, vagy a formája?


A forma még elmegy, a szín nagyon végtelenül gáz.

2022. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy testszínű bralettet vehetnél alá.
2022. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!