Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek rövid ujjú felsőt? ...

Felvehetek rövid ujjú felsőt? Itt ez a nagy meleg és van rajtam felesleg, nem vagyok egy vékony nő, a bőröm nem túl szép a karomnál. 😔 Nagyon szégyellem. Vajon leneznek, ha felveszek egy rovid ujju felsot?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felvehetsz.
2021. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos lesz, akinek nem tetszik. de ez mindenféle alkat mindenféle öltözködése esetén így lenne, nem kell velük foglalkozni. szóval ha nem akarsz megpusztulni a melegben, akkor mindenképp
2021. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mivel fogyás miatt nekem is " lóg" a karom, én mindig könyékig érő felsőt, vagy ruhát hordok nyáron. Mindenki maga dönti el persze, de engem nagyon zavar a rövidujjú, még otthon is.
2021. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki nem néz le, kb. minden második ember ilyen.
2021. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Persze. Senkit nem érdekel hogy nézel ki, amíg csúnya vagy. Beleolvadsz a többi.csúnyába. ha meg szép vagy, akkor meg azért néznek meg, az meg nem rossz.
2021. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mekkora seggfejek léteznek. Istenem gyere le
2021. jún. 6. 08:47
 7/7 anonim válasza:
Felvehetsz, én szó szerint dagadt vagyok, de forró nacit is hordok :) (pikkelysömörös vagyok, és amikor a testemen volt tünet, ami csúnya azt sem rejtettem el, bár volt ahol nem is tudtam, bár néha megpróbáltám)
2021. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!