Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Épp surf ruha vásárlás előtt...

Épp surf ruha vásárlás előtt állok viszont felmerült bennem egy kérdés, ha ezt viselem akkor hogy lehet elvégezni a kis dolgomat le kéne vennem az egészet csak az túlságosan macerás akik ebben jártasak azok válaszoljanak thanks? 17/L

Figyelt kérdés

Szörf ruha: [link]

Számomra elég imponáló választás



2022. jún. 11. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit arrébb húzod, de ha nem tudod annyira arrébb húzni, akkor csak a levétel maradt.
2022. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy úszódresszt vagy tornadresszt térdig le kell venni a pisiléshez, úgy ezt is, csak kicsit munkásabb kihámoznod magad belőle, majd vissza.
2022. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, a neoprénbe bele szokta csurgatni. Osztrákoknál raftingon mondták, azóta nem bérlek ilyen ruhát.
2022. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért akarok én is venni sajátot 3 as nak
2022. jún. 11. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is egy módszer ha alul félre húzod viszont megeshet hogy odais megy ahova nem kéne, ha elég passzos a testedhez és kicsit sem tudod elhúzni akkor marad az hogy lehámozod magadról teljesen. Ha vizes akkor elég macerás de más megoldás nem igen van.


Én akkor hordok ilyen rucit ha evezni megyünk mert nem árt ha valami védi a bőrömet a leégéstől, de akkor sem gond ha vizes lesz. Régen tornadresszt vettem fel ilyen alkalmakra, de mióta nem annyira horror áron vannak ilyen surf ruhák azóta ezt hordom mert sokkal jobb a tornadressznél.

2022. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4

Ok, csak sokan néztek már hülyének, amikor mondtam. 3

2022. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5.-Nek mért te hogy oldod meg mikor te vagy hasonló szituba?
2022. jún. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!