Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy számmal nagyobb boxert...

Egy számmal nagyobb boxert hordani jó döntés?

Figyelt kérdés

Tehát általában M-es ruhákat hordok, viszont boxerből L-eseket veszek, mert kényelmesebbnek találom őket, és sokszor össze is mennek, akkor meg már nagyon szűkek.


Állítólag egészségesebb is, ha nem feszül az ezredesen.


Ti hogy vagytok ezzel? Illetve milyen márkájú boxereket hordtok?



2022. jún. 12. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked úgy kényelmes, akkor tégy úgy. Én a méretemnek megfelelőeket hordok, mert nekem úgy kényelmes.
2022. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Életed legjobb döntése!
2022. jún. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kinek hogy. Én meg a kifejezetten szűk, feszes darabokat szeretem, ami fixen helyén tartja a dolgokat.
2022. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fecske ezerszer jobb és kevésbé meleg is.
2022. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem m-es a méretem

Az l-eset próbáltam már de nem volt jó mert nem tartotta meg a farkam

2022. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35 fokban nem elég, ami ezen felül is rajtatok van, minek még szűk boxerral súlyosbítani?
2022. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lobogós bő boxert hordom igen egy kicsivel nagyobb méret, nincs is jobb laza kényelmes, semmilyen soros feszülöset nem veszek fel azokba nekem meg fájdult mindig bő laza, nyáron meg semmit boxer nélkül vagyok teljesen felesleges dög melegben még plusz alsó is.
2022. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!