Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel David Guetta...

Mit vegyek fel David Guetta koncertre?

Figyelt kérdés

szeptember 24-én lesz Guetta koncert a debreceni Főnix csarnokban. És valószínű óriási tömeg lesz..meg meleg.

Így aztán valaki azt mondja hogy rövidbe menjek, de valaki meg azt mondta hogy ott hideg lesz és menjek hosszú nadrágba. Mondjuk az ok h nem lesz hőség,de biztos ugrálni fogunk,szal fázás nem lesz a dologból. De még sem tudom mit vegyek fel..milyen stílusban. Magassarkú kilőve az biztos.

Ha tudtok képet is küldhettek.:)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. szept. 19. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem rövidndrág és nem hosszú, akkor legyen háromnegyedes..egy olyan szűkítet fazonú, de ne fehér, mert tuti összegofod koszolni a nagy tömegben, akkor felsőnek mondjuk egy poló vagy topp és rá egy pulcsi vagy eg boleró(ha csinosabb a stílusod), ami nem olyan meleg mint egy dzseki, de legalább letudod vetni, ha meleged lesz a sok ugri-bugritól XD.Cipőnek én topánkát húznék vagy egy tornacsukát, de ne magasított szárút hanem azt a rendeset, szerintem idétlenül néz ki egy háromnegyedes nadrághoz egy olyan tornacipő:D, ha hosszú hajad van mindenképp vigyél hajgumit, mert a sok mozgástól, csak megsülnél, :D remélem adtam tippeket, jó szórakozást!!én is imádom david guetta-t SZIA!!!
2010. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát ha rövidnadrágot szeretnél felvenni,mindenképp ajánlanék egy Katy Perry hatású csillogós rövidnadrágot.Szerintem is inkább a hosszúnadrág;csinos,nem a hasadig kivágott felső;és valamilyen kényelmes lábbeli lenne a megfelelő.És ha jól válogatod össze a darabokat,jobban nézhetsz ki,mint egy kikent kiscsaj.Egy boleró vagy egy kisebb felső sem árthat,ha mégis fáznál bent. :)) Üdv : B.
2010. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne menj el +o(
2010. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: köszönöm szépen a tanácsot XDDDDDDDDD sajnos nem tudtam beszerezni Katy Perry-s csillogós nacit de kb úgy mentem mint ahogy leírtad :D:D:D:DXDDDDDDDDDDDDháháhá

És nagyon jól éreztem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!*.* xD:D

2010. szept. 26. 22:39
 5/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! neked is köszönöm külön:)
2010. szept. 26. 22:40
 6/9 anonim válasza:
Hát örülök,hogy jól érezted magad.Mindenesetre csak úgy zárójelben jegyzem meg:egy havi folyamatos munkával elkészíthető a Katy Perry-nadrág.Csak sok türelem és kitartás szükségeltetik hozzá.Na meg egy kiló flitter.Sok sikert hozzá,ha esetleg meg akarnád valósítani.Üdv: B.
2010. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oh köszi a tanácsokat tényleg :) Jó fej vagy!

És most bogarat ültettél a fülembe...azt hiszem fogok venni vagy csillogó ruhaanyagot vagy tényleg egy kiló flittert xD!

2010. okt. 2. 11:20
 8/9 anonim válasza:
Ugyan nincsmit:D:D Ha esetleg kellene még pár instrukció,írj privátba,én magam is rengeteg kézzel készített dolgot készítek:D.Üdv:B.
2010. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oh aranyos vagy! :D Majd írok ha problémám van,de most egyenlőre passzolom a csillogósgatya készítést. :D

A sajátkészítésű dolgaid biztos klasszak lehetnek :D főleg amiket a bnőidnek is csinálgatsz xD :D

2010. okt. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!