Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden divat oldalon arról...

Minden divat oldalon arról vannak képek hogy mi jó. Csak szerintem kéne egy oldal ami bemutatja mi NEM jó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is kéne, de akkor mindenki csak olyan ruhákat hordana ami nem jó, mert ugye mindenki egyedi akar lenni és ezt evvel próbálják elérni, És akkor kb. az lenen a divat, aminek nem is kéne lennie.. :D

Ismerem magam és így ebből is indulok ki! Utálom, azt hordani ami a divat és ami a jó.. Ebből kifolyólag az én öltözködési stílusom, ha körülnézek az utcán feltűnően Más, és szerintem sokkal jobb is, néha már a viccesre törekszem :D MErt olyan jó nézni ahogy másoknak felüdülés rám nézni. :D


2 érv 1 válaszba.

Kéne, hogy én is tágítani tudjam a saját cool ruhatáram, de nem kéne, mert akkor sokkal de sokkal nehezebb lenne másnak lenni..

Az egyediség kérdése pedig.. Ha olyan lennék, amilyen ÉN vagyok és amilyennek szeretnék lenni, hát az többszázezer forintba kerülne naponta, de csóró vagyok nincs pénzem az egyediségre.

2010. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen oldal, több is, bár én egyet ismerek. Bemutatnak egy rossz összeállítást, és mellette a "jót" vagyis hogy mit akarhatott kihozni az előző hölgy. Szerintem nagyon jó oldal! Nem modellek meg hírességek szerepelnek benne, hanem normális, hétköznapi emberek.
2010. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elöttem író.leírnád az oldal címét?
2010. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!