Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan és mivel lenne jó?

Hogyan és mivel lenne jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék változtatni kicsit a ruhatáramon.

Télire hasonló cpőt szeretnék:

[link]

A "jobb" időkre.

ÉS egy ilyesmit ha nagyon hideg van:

[link]

Szűk farmereket hordok,általában sötétebbeket.

Nagyon szeretem a kockás ingeket,szines pólókat.

Mindenféleképp szűk farmert szeretnék hordani de szerintetek milyen felsőket és kabátot vegyek most ami a választott cipőkhöz is megy?

160centi és 48kiló vagyok.Átlagos testalkatú.Zöld szemű,sötétbarna hajú és kicsit világos bőrű.

17/L

Előre is köszönöm.


2010. szept. 19. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem szövetkabátot mindenképpen. ami azért elegánsabb, de mégsem mintha bálba mennél :) a polók meg legyenek nőiesebbek kicsit és akkor tökéletes lesz :)


de biztos, hogy az a hosszú csizma elég lesz? mármint, hogy nem tűnik túl melegnek a talprésze. szerintem elég vékony :S bár ha nem kell sokat gyalogolnod vagy buszra várnod akkor jó :) a rövidről meg ne is beszéljünk :D

meg a hosszú lehet nagyon "összenyomna". szerintem inkább magas lányoknak áll jól az ilyen térd felettig érő, de lehet tévedek!


17/L

2010. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Szerinted akkkor milyen melegebb csizmát vegyek?:)

Én is szövetkabátra gondoltam,de azt mondták ne vegyek csak derékigérőt mert az is összenyom.de olyat meg nem találok.:D

És szerinted milyen színű legyen a kabát?

2010. szept. 19. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

ööö öszintén?? fogalmam simcs milyen melegebb csizmát vegyél :D végülis a magasabb szárú ilyen szempontból nem vészes, de a bokacsizmát felejtsd el :S azt inkább olyan időben hord amilyen a héten is volt.


a kabát színe szerintem tökmindegy. hiszen ha a cipőd fekete és a nadrágaid színe is sötétebb akkor minden jöhet. a sötétbarna hajadhoz sincs semmi oylan ami rossz lenne. én a helyedben mondjuk türkizkéket választanék. egyrészt imááádom ezt a színt másrészt meg kiemelné a zöld szemed :) bár azt már tényleg nehéz összehagolni, hogy a szín és a fazon is a legjobb legyen. igaz, a télikabátok úgyis csak kb egy hónap múlva fognak a boltokba kerülni. szóval ki tudja milyenek lesznek :D


első voltam amúgy, ha nem esett volna le :D

2010. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!