Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kínaiban lehet bőrdzsekit...

A kínaiban lehet bőrdzsekit kapni?

Figyelt kérdés
Illetve melyek azok a boltok ahol esetleg láttatok valami jó kis bőrdzsekit? Nagyon kellene keddre és holnap szeretnék venni :) Csak nem tudom hol vannak jók és aránylag olcsók mert kb 8000 ft-om lenne rá. Ugye ebböl kifutja?:D
2010. szept. 19. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Barnát vagy feketét szeretnék.
2010. szept. 19. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A Csepel Plázai X-One kirakatában láttam barna műbőrt 6500 Ft- ért. Szerintem bármelyik hasonló szintű üzletben (Cosmos, Familia stb.) üzletben kapsz hasonló áron.

10- ért már relatíve márkásat (Pl. Pimkie, Orsay) lehet venni, így simán kapsz nem márkásat 8000-ért.

2010. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Én Zegen. vettem, nem tudom már hol. Tavaly szereztem be, és kifogástalan állapotban van. :D Kb. 6000 ezerért vettem. :)
2010. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2010. szept. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!