Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a szandálhoz milyen...

Ehhez a szandálhoz milyen színek passzolnak?

Figyelt kérdés

[link]


Esküvőre venném fel fekete ruhához (dress code) és gondolkodom milyen színű körömlakk passzolna. Nem szeretném ha egy bézses nude árnyalatban elveszne de azt se hogy egy mentazöld mellett túl papagájos legyen


2022. jún. 21. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Hát bocsi, de fekete ruhához ez a színű cipő valami förtelem. Inkább vegyél fel fekete cipőt hozzá. De azt se értem, hogy esküvőre miért fekete ruha a dress code. Főleg, ha még jó napsütéses idő lesz, ami magába is fogja szívni a meleget.


A fekete a temetés színe inkább.

2022. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fekete ruha a pár kérése. A fekete cipő lenne a temetéses és csak ez amim van és nem fekete cipő
2022. jún. 21. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy sima francia manikürt tetetnék fel ehhez. A fekete ruhát pedig a szandi színével megegyező kiegészítővel ( táska, a ruha stílusához illő bizsu) dobnám fel.
2022. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is valami franciát vagy ilyen nudeosabb rózsaszín esetleg.
2022. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!