Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb Sinsay üzlet...

Melyik a legjobb Sinsay üzlet Budapesten?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az új a camponaban óriási
2022. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom melyik a legjobb, de azt tudom, hogy a budapesti Árkád Sinsay nem túl jó. A ruhák általában össze-vissza vannak kidobálva a polcokra, lehet a vásárlók túrják össze de elég zsúfolt, leromboló látvány ezenkívül én azt is észre vettem, hogy lassan cserélődik az árukészlet, bár lehet ez nem csak az Árkádra jellemző.
2022. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik online van
2022. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Campona, de most jobban szeretek rendelni mert több minden csak online érhető el boltjukban nem (most amúgy ingyenes a szállítás összeghatártól függetlenül kb 45 perce adtam le rendelést azért vagyok ilyen naprakész :D

) ...illetve mivel én Budán lakom, de Allee / Etele Pláza/ MoM/ Mammut Sinsay mentes, ha Camponaban elfogyott adott méret a fene sem megy onnan át mondjuk Corvinba a fél városon át. Szóval leginkább a rendelést ajánlom, de ha mindenképpen személyesen akarsz vásárolni, akkor ahogy írtam : Campona.

2022. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!