Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári ruhához ciki leggingset...

Nyári ruhához ciki leggingset viselni?

Figyelt kérdés

Szoktam látni és én is szeretem így hordani, de felmerült bennem, hogy ez valójában nem ciki e.


Nekem praktikus, föleg ha viszonylag rövid a ruha, akkor

pl nyugodtan le lehet benne hajolni és nincs az az érzésem, hogy mindenem kilátszik.


2022. jún. 28. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, hanem erre találták ki mind a hosszú, mind a rövid ( "biciklis" ) változatát ! Mivel önmagában nem nadrág, így olyan ruhákhoz lehet viselni, ami takar elől-hátul, szóval szoknya vagy nyári ruha alá, ami alapból takarja ami nem publikus, simán !
2022. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ciki, én is hordom. :D Főleg azért, mert biciklivel járok munkába. Térdig érő leggingset szoktam felvenni, szintén térdig érő ruhával. Így biciklizés közben nem gond, hogy teljesen felcsúszik a ruhám, hiszen a leggings az takar. De napközben amikor éppen nem a biciklin ülök, akkor általában le szoktam venni a munkahely vécéjében, mert nagyon meleg van. Hűvösebb napokon viszont magamon hagyom a ruha alatt. :) Nem lóg ki alóla, csak a biciklizés közben látszik.
2022. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki azt írja, hogy nem ciki, akkor én mi az istenért lettem lepontozva..?
2022. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Szval van egy feszülős biciklisnadrág vagy bugyi.

Árulja már el valaki hogy mi a kettő között az az óriási különbség!!

A vulvádaból annyit lát egy fekete bugyiban mint a biciklisnadrágban kb..Ezenkívül a far szélének egy részét látja bugyiban.A nadragban meg telibe látja némi vékony szüvettel borítva..

Ahh..hát ez óriasian hatalmas különbség ám,!!!Érdemes a 36 fokban ezeken elmélkedni.

Persze ha a lelkecskéd ezzel megnyugszik akkor természetesen vegyél fel egyet.De olyat amibe szivacsos betét is van..mert nehogy a vulvácska kifigyeljen a vékony szöveten át.Igaz ugy mesz majd benne majd mint egy kacsa.

2022. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 láttál már női bugyit? Főleg ha az ember kicsit szélesebb csípővel és szélesebb szeméremtájékkal rendelkezik. van pár olyan bugyi ahol konkrétan oldalt látszik a nagyajak egy része, így nem a "szövettel bevont vulvácskám" hanem konkrétan a RÉSZBEN FEDETLEN PINÁM látszódik amit ha nem baj nem mutogatnék. Persze, VeGyÉl SzéLeSebb bUgYiT, mert erre még senki nem gondolt, csak a legtöbb boltban nem próbálhatod fel, vagy ha jó is, kezdetben mindent takar aztán ahogy hordod a vulvába begyűrődik egy része, publikusan meg nem illik bugyit húzogatni a sunámból szerintem. A biciklis nadrág ellenben, ahogy neve is mondja, NADRÁG, van szára, így nem az a lényeg hogy magát a vulvát elfedi hanem hogy a szára miatt nem csúszik el, nem tud belőle kivillanni semmi. Ha lenne rendes, száras férfi boxer fazonú bugyi, igen az is jó lenne szoknya alá, csak elég nehezen szerezhető ruhadarab míg biciklis nadrágot minden sportboltban dobnak utánad fillérekért.
2022. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!