Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért megy ki a divatból...

Miért megy ki a divatból gyerekek köréből a szandál?

Figyelt kérdés
Egyre több gyereket látok a városban ilyen vagy hőségben is cipőben. Miért divat ennyire a cipő vagy miért nem adnak a gyerekekre ilyen időben szandált vagy papucsot?

2022. jún. 30. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mikor volt divat? :O
2022. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen divat régebben másképp voltak öltöztetve a gyerekek! Csak feltűnt hogy ilyen hőségben alig adnak a gyerekekre jól szellőző lábbelit szinte mindenki csak cipőt!
2022. jún. 30. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Vannak ezek a puha talpú vékony vászon tetejű cipők, sokkal kevésbé rohad bele a gyerek lába, mint az ócska kínai piacos szandálokba, ami felszívja az izzadságot, ráragad por, aztán egy hét után rothadásnak indul.
2022. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

3# nak full igaza van

Hozza tennem hogy szerintem biztonsagosabb is.En kiskoromba szandalba motoroztam (muanyag kismotor) es ahogy fekeztem mindig le horzsoltam a labujjaimaz.De pl be is utheti egy gyerek vagy rahuzza veletlen az ajtot,bele rug a kuszobbe stb.

2022. júl. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fárasztó96 ***** válasza:
78%
Nem mindenki húz szandált. Én is papucsozok, mióta lejött a talpamról a bör. Cipöt-szandált elötte előszeretettel vettem-húztam, pár éve alig. Melegbe mezítláb lenne a legjobb.
2022. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Most már a könnyű tavaszi cipőt se nagyon látsz, vastag, hótaposó téli cipőkben kell lenni, igen arra a kipipált fehérre gondolok, mert azt diktálja a divat, tehát mindegyiken az van, mert akin nem, az a többi szemében gáznak minősül.

A probléma onnan ered, hogy olyan nyugati országokból diktálják a divatot, ahol a 16 fokot hívják nyárnak, és ezt a mintát egy az egyben ide a fenéknyalók beveszik. De nem mintha létezne bármi alternatíva, ugyanis a nyitott lábbelik megmaradtak a nagypapák megjelenési szintjén, ami ronda, trampli és/vagy nevetséges vackokat egy mai gyerek még jó, hogy nem hajlandó felvenni, és égetni magát a többi előtt. A megoldás az lenne, ha a divatipar 40 fokra is alkotna olyan újszerű és jól kinéző nyitottabb valamiket, amivel tudnának a fiatalok menőzni... de mégse rohadnának meg benne. Ami pedig azt illeti, ez a divatozgatási kényszer egyre fiatalabb korúak körébe is legyűrűzik...

2022. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6#-os szerintem eltúlzod egy kicsit.Rengeteg mas oka van nem csak a divat,es ha en latok egy velem egy korut szandalba nem cikizem ki,ugyanigy a kissebbeket se.Egyszeruen nehez stilusban es minosegben jol passzolot talalni.17 evesen nem szeretnek flitteres rozsaszin szandalt hordani vagy olyat aminek kb korom vekonysagu a talpa.Ettol fuggetlenul van szandalom csak a hatranyai miatt (amiket korabban irtak) nem hordom sokat.
2022. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Mondjuk az igaz, hogy a gyerek könnyebben megbotlik benne, mint egy cipöben. Márkánál szerintem van olyan gyártott szandáljuk, ami az ujjait védi (Budmilosban láttam)
2022. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én a gyerekek kérdeztem 0-10 korig kb hogy miért nem hordanak ilyen nagy melegben papucsot vagy szandált? Miért hord a gyerekek 80%-a ilyenkor is cipőt? Nem túl régen meg szerintem pont fordítva volt ez de egyre jobban megy ki a divatból.
2022. júl. 4. 20:26
 10/12 Fárasztó96 ***** válasza:
51%
Mert a szülök nem vesznek nekik
2022. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!