Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért megy ki a divatból...

Miért megy ki a divatból gyerekek köréből a szandál?

Figyelt kérdés
Egyre több gyereket látok a városban ilyen vagy hőségben is cipőben. Miért divat ennyire a cipő vagy miért nem adnak a gyerekekre ilyen időben szandált vagy papucsot?

2022. jún. 30. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szétvághatja bármi a lábát. A papucs meg nem elég stabil,kimegy a bokája meg ilyenek.
2022. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most ilyen a divat. Én szandált viselek a nagy melegben, ma szinte mindenki zárt sportcipőt visel a 40 fokban és a téli időben is. Nagyon rossz divat, belerohad a láb a nagy melegben (kivéve a vászon cipőket), aztán jön a gomba meg hasonlók. Ezzel a sportcipő-divattal azért se vagyok kibékülve, mert szerintem slampos mindenhova azt felvenni. Sőt, szinte kötelező mindenkinek sportosan kinézni, pedig az embereknek van egyéniségük is. Unalmas, hogy az emberek többsége szinte egyformán öltözködik.
2023. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!