Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik a 30-40 fokos melegben...

Akik a 30-40 fokos melegben is csak hosszú nadrágban járnak. Miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 12:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
#14: Már gyerekként is csak akkor mentem strandra, ha vittek, a napozást pedig mindig is bénítóan unalmasnak és értelmetlennek találtam, ezért behúzódtam a fák alá arra a pár órára. Mi a francért utaznék át a fél városon csak azért, hogy sokezer forintos belépő ellenében ázhassak a tűző napon egy túltelített klór- és húgyoldattal töltött medencében, amiben csak akkor cserélnek vizet, ha valaki teleszarja vagy belevérzik? Ráadásul jó eséllyel ugyanazok az állampolgárok lubickolnak mellettem, akiktől a buszon felfordul a gyomrom, olyan büdösek és mocskosak. A természetes vizek meg tele vannak gusztustalan halakkal és békanyállal. A saját fürdőszobámban legalább tiszta víz folyik a csapból, ki sem kell érte tennem a lábamat a házból, és osztoznom sem kell rajta háromszázadmagammal.
2022. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%
Ami engem jobban érdekel, főleg férfiak körében, hogy aki belehal a melegbe, rövidgatyában van, de akkora a lábszőre, mint a jetinek, az miért nem szedi le? Rohadtul melegít a szőr.
2022. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%

Strandolni én sem szeretek, pedig rövid gatyát amúgy hordok. Szerintem undorító másokkal együtt ázni egy kis medencében, mindenki taknyával, nyálával, pisijével, kakás seggével, gombás bőrével. Fúj.

Ha van valami attrakció, pl csúszdapark, vagy hullámmedence, akkor a szórakozás érdekében elviselem ezt a tudatot, de csak úgy egy sima uncsi medencében ázni szerintem szörnyen unalmas, amiatt nem éri meg.

A természetes víz az más, attól nem undorodom. De a Balaton megint csak uncsi, alig mozog a vize. A tengert, óceánt viszont imádom. A sós kék hullámok nagyon jók.

2022. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%

22.

Semmi különbség nincs. Úgyhogy a te kedvedért nem fogunk belőle női lábat csinálni.

2022. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
21%

De van. Ég és föld. A szőrtelen láb nem női. Emberi.


Csak ezek után nekem ne nyafizzon egy pasi sem, hogy melege van. Még jó, hogy az van bundában.

2022. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%

25.

Akkor miért nincs melegem?

Szerinted pl kopasz fejjel rosszabb tűző napon vagy hajjal? Naugye.

2022. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon undi a szortelen ferfi lab 🤢
2022. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
23%

A szexis izmos férfiláb undi? Érdekes.


Akkor is hetero maradsz, ha tetszik a bőr érintése, nem kell túltolni.

2022. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%

28.

Mi köze szőrnek az izmokhoz?

2022. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én például kiskoromban jártam állandóan hosszúban, mert szégyelltem lányként a szőrös lábam, és anyutól meg nem mertem megkérdezni, hogy szőrteleníthetek-e.
2022. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!