Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak milyen gyakran...

A férfiak milyen gyakran vegyenek új fürdőnadrágot?

Figyelt kérdés
Sok nő szeret minden szezonban új fürdőruhában, bikiniben megjelenni (akár többet váltogatva) a strandon. A férfiaknak hány alkalommal illik ugyanazt felvenni?
2022. júl. 2. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig jó egy fürdőruha (akar férfi akár női) amíg jó állapotú, nem bolyhosodik ki és a viselőjének is kényelmes, komfortos. Addig nem kell újat venni.

De ez csak az én véleményem

2022. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tekintettel arra,hogy a legtöbben már 2-3 éve nem nyaraltak a kovid miatt…szerintem nyugodtan felveheted,ha nem híztad ki
2022. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három fürdőgatyám van. Kettőt váltogatva hordok, plusz egy a tartalék, ha elveszik/elszakad a másik.
2022. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nő ként minden évben egyet veszek. Mióta együtt vagyunk a párommal, 5 éve neki is 4 vagy 5 fürdőgatyója lett. Minden vagy majdnem minden évben. Szüksége nem volt rá, dehát szép volt a színe, kellett. (Kedvenc színeiben, jó kombinációban voltak).
2022. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó te nagyon szerencsés vagy,hogy ilyen könnyen talàlsz jó fürdőruhàt! Én szerettem volna venni idén egy újat a meglevő mellé,de rá kellett jönnöm,hogy nem áll jó egyik sem,így örülök,hogy legalább egy van :(

A szép női fürdőruhàkat mind nagymellű nőknek tervezik

2022. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Woman secretben van jó pár, ami kismellűeknek is szupi. Sinsayben és H&M-ben is.

65B-vel beszélek, hidd el jól állnak innen a fürdőrucik :)

2022. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4.

"Szüksége nem volt rá, dehát szép volt a színe, kellett"

Na, ezért vásárolnak a nők sok ruhát, feleslegesen.

2022. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, de a páromnak tetszett a színe ő vette, aki ferfi :D
2022. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Más kérdés, hogy a párod, hogyan került minden évben az üzletben a fürdőruhás polc elé, mikor amúgy volt neki otthon. :D

2022. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!