Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egészségügyben ki milyen...

Egészségügyben ki milyen papucsot/cipőt használ?

Figyelt kérdés
Nekem még csak kórházi gyakorlatra lesz rá szükségem, de mivel a későbbiekben is hasznos lesz, így érdekelne, hogy kötelező-e a zárt fehér (orvosi) klumpa vagy milyen lábbelit szoktak hordani? Láttam hasonló papucsokat műanyagban is (nem az a tipikus műanyag lyukacsos klumpa), hanem zártabb, ilyen jó lehet? Egy-egy alkalommal láttam, hogy nem is ilyen volt az ápolókon sem, hanem csak egy sima cipő, tehát mennyire kell egyáltalán napjainkban a tipikus klumpa?

2022. júl. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 év alatt egyet se szoktam meg. Sima fehér, vastagabb talpú,textil felsőrészű sportcipőben dolgozom. Nem szóltak erte,de nem is érdekelne,mert nem fogok 12 órát dolgozni papucsban úgy,hogy kilómétereket szaladgálok le egy műszak alatt.
2022. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha talpalós lesz a munka, akkor a te érdeked, hogy vedd a jó minőségű munkacipőt. A lábad majd megköszöni.
2022. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a papucs kész kínzás volt a 8-10. óra munka után, és még hátra volt 2-4 óra, úgyhogy én egy fehér skechersben dolgozom, mert az megtartja rendesen a bokámat, és szellőzik is.
2022. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én valami ilyet viseltem amíg kórházban dolgoztam, de volt sportcipős kollégám is. Nem kell tönkretenned a lábad...

2022. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg akkor egy fehér cipő lesz a befutó.
2022. júl. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!