Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertált emberből lehet...

Introvertált emberből lehet gyógytornász?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Inkabb ne. A tobbiek miatt.
2022. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, de miért kínoznád magad?
2022. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, miért ne? Vannak egyéni foglalkozások, úgy meg egy intro is tud dolgozni, azaz 1-1 emberrel.
2022. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, még rock sztár is. Az introvertált nem azt jelenti, hogy az illető retardált, vagy nem képes más emberekkel együtt dolgozni, stb. Hanem azt, hogy egyedül is szeret lenni, zárkózottab, befelé fordulóbb. De nem klinikai szinten! Pl Michael Jackson is introvertált volt, hogy csak egyet mondjak a sok híres közül.
2022. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudok ilyen embert egyetemen és azt kell hogy mondjam, hogy nyilván elboldogul. De ez tipikusan egy olyan szak, ahol az emberekkel kell foglalkoznod egész nap, eléggé le tudnak fárasztani. A képzés alatt is boldogulhat egyedül az ember, de eleve azt oktatják, hogy hogyan fogsz egy team-ben dolgozni, szóval muszáj valamilyen szinten együttműködni másokkal, beszélgetni, stb. És persze ezt inkább arra értem, aki introvertáltként nem szereti amúgy se az emberek társaságát vagy nem is tud kommunikálni nagyon. Én is részben ilyen vagyok, de sokat lehet fejlődni egyébként, tehát nem kell egyből elvetni a gondolatot, de az biztos, hogy hosszútávon az ilyen embereket jobban lefárasztják az emberek.
2022. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Sztem nekem mind2 gyógytornim intro. 1ik fiú, másik lány. Sztks gyógytormászok és ált szeretik őket a páciensek.
2022. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!