Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans vagy converse?

Vans vagy converse?

Figyelt kérdés
Mindkettő klasszikus darab, a converse piros/kék a vans pedig fekete azzal a fehér vonallal.
2022. júl. 4. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Vans
Converse: piros
Converse: sötétkék
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Fekete Vans fehér csíkkal tipikus tiniribi cipő, szerintem nagyon ciki és tömeg. Akkor legalább valami egyedibbet.
2022. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem tudom, én 28 éves vagyok, nem tartom magam tiniribinek :D

De életem egyik legjobb döntése volt a vans. Nálam főképp a kényelem és a minőség volt szempont, és nem csalódtam. Rettentően kényelmes, a világból ki tudnék benne sétálni, ráadásul nekem eddig tartósnak is bizonyul, legalábbis egy converse tornacipőnél mindenképp strapabíróbb.

2022. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lesz "tiniribis" egy vans cipő? Hordják a tinik is, mert minőséges, de ettől még nem sajátították ki :D szerintem bármelyik korosztálynak megfelel, még a 40 éveseknek is. Igaz, a 40 felettieknél valamiért jellemzőbb a converse.
2022. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Minden divat követő tini csajszi ugyan olyan fekete-fehét vanst hord, ezért írtam, hogy tiniribi cipő.

Egyébként a vansek tényleg nagyon jók, nekem rózsaszín van és egy ugyan olyat se látam még az utcán szembe jönni.

Conversemet is imádtam, sok évig bírta és kényelmes volt.

2022. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj azzal, ha sokan hordják vagy divatos valami. A smink is divatos, ezért most csak azért nem fogod sminkelni magad, mert mindenki más is azt teszi?
2022. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fekete-fehér Vansem van, pedig nemhogy tini, még csak csaj sem vagyok :DD

Amúgy sztem bőven megérte az árát, mondjuk lehet picit jobban is vigyázok rá, mint a többi cipőmre. Converse-em sosem volt, abban nincs tapasztalatom.


Amúgy a piros Converse tud nagyon jól kinézni, viszont ahhoz nem illik minde3n szín, fekete-fehérhez meg kb. bármit felvehetsz. De ha eleve olyan a stílusod, akkor jó lehet a piros is. Nekem pár éve volt olyan stílusom, amiben minden vagy fekete, vagy piros volt, és akkoriban volt hasonló, de márkátlan (kínai :D) piros cipőm.

2022. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vans a bokacipőből, converse a hosszabb szárúból, nekem nem tetszik a piros, kék...

22n

2022. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!