Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk viselhetnek biciklis...

Fiúk viselhetnek biciklis rövidnadrágot pólóval akár odahaza vagy akár a szabadban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit gondolnak mások akár fiú akár lány.

Ahogy a linkben is van csak természetes fiúként.

De olyan képet nem találtam.


[link]



2022. júl. 5. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze. És képet is fogsz találni, ha mondjuk a Decathlon oldalán keresed, ugyanis a profi kerékpárosok tényleg ilyesmiben tekernek.
2022. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Hogyne, mondjuk én a hosszút jobban szeretem, nem vagyok az a rövid gatyás típus, túl meztelennek érzem így a lábam.

Szeretek valamit érezni, hogy van rajta.

F.

2022. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen időjárás függvényében én is veszek fel hosszú nadrágot, de most mivel ilyen meleg van csak ilyet vennék fel. Az igazság az hogy tegnap vettem magamnak egy majd nem ilyen hasonló kis pamut rövi nadrágot amire azt mondta az eladó hogy fiúknak is hordható, nem kimondottan biciklizéshez vettem inkább csak úgymond hagyományos itthoni viseletre, meg természetesen ha bringázni megyek is ebben mennék.
2022. júl. 5. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy fiúk miért ne viselhetnék?
2022. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
1.vagyok, itt válogathatsz, kérdező: [link]
2022. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én látom, férfiak inkább sportoláshoz viselik. Az utcán, divatból szinte kizárólag fiatalabb csajok hordják.

Ettől függetlenül fiúk is viselhetnék. Néhányan úgy gondolják, hogy egyáltalán nem való utcára, ez nem igaz, mert semmi közszemérem- vagy közízléssértő dolog nincs benne, legfeljebb valakinek nem tetszik. De sokan szeretik.

2022. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet hordani fiúknak is, én is szoktam ha jó idő van, egy pólóval vagy atlétával, sportzoknival, sportcipővel hordani utcára is és úgy láttam, hogy mindenkinek tetszett, de negatív beszólást nem kaptam az biztos.
2022. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!