Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet sima leggingset kapni?

Hol lehet sima leggingset kapni?

Figyelt kérdés

Ez a legcikibb kérdés, amit kiírtam ever.

Még soha nem vettem leggingset, mindig csak sima farmerban jártam, viszont az utóbbi időben többször gondoltam rá, hogy jól jönne. Főleg rövidebb ruhák alá használnám. (Légyszi aki csak azt írná, hogy ez nem divatos, gáz, stb, azok spórolják meg maguknak az időt és ne írjanak)

Szóval fogalmam sincs, ezeket hol lehet kapni. Nyilván jó lenne, ha jó minőségű lenne és nem nyúlna ki hamar (nem tudom, hogy szoktak ezek tönkre menni). Nem kell semmi extra, csak sima fekete vagy esetleg valami világosabb szín, ami nem látszik át nagyon. Persze rágugliztam a dologra, de csak bőrhatásúkat vagy webshoposokat dobott ki. Hosszú a lábam és keskeny a csípőm, szóval látatlanban semmit nem merek venni. Milyen ruhaüzletben lehet ilyen sima egyszerű leggingset venni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. júl. 6. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

10#

Hogy lenne már undorító??

Bmeg ha fogod ,akkor nem undorító??

Komolyan néha akkora marhaságokat irnak le egyesek mielőtt gondolkodnának.

Tudod ki takargassa magát!!

Nem kell nézned ha neked undorító!!Másnak meg nem az!

2022. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég undorító dolog a nemiszervedre feszülő cuccban mutogatni magad, hidd csak el, persze te tedd meg nyugodtan, legalább akkor már messziről látszik mennyi eszed van !
2022. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Zárjuk le a témát, oké? :) Írtam, hogy én ruha alá használnám.

Ha valaki felveszi magában is, szíve joga. Egyéni vélemény, hogy kinek mi számít ízléstelennek és ezzel semmi baj nincs, amíg nem bántunk meg valakit vele és nem minősítjük.

Akik a kérdésemre válaszoltak, azoknak meg negyon köszönöm a segítséget :)

2022. aug. 3. 12:19
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki normális, az ruha alá használja nyilván ! Mindenkinek szíve joga, de ha az utcán ribinek nézik, akkor nem kell csodálkozni !
2022. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne hogy már csak ruha alá lehessen fel venni a leggingset, ez baromság.
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak oda lehet, csak utcán oda illik, legalábbis hosszabb felsővel, ami takar ! A sport az más meg, hogy otthon ki mit csinál !
2022. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Sikerült végül venni? :)
2022. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Sikerül normálisan hordani ? :)
2022. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!