Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehetnek rövidnadrág...

Miért nem lehetnek rövidnadrágban a ffiak nyáron ha Tv-ben van?

Figyelt kérdés
Ha néz valaki Tv-ben műsorokat, ahol ffi riporter vagy vendég van, mindenki hosszú nadrágban, öltönyben szerepel, ilyen melegben, míg a nők lenge ruhákban, lábaikat szabadon hagyva, nyáriasan vannak. Miért van így?
2022. júl. 7. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerű öltözködési diszkrimináció a férfiak rovására.

Ezt hangoztatom itt is mindig, de állítólag hülye vagyok..

De a tények pedig engem igazolnak.

2022. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Jogos. Irodákban is ez a helyzet, aztán a nők óbégatnak, hogy minek klímázni, neki teljesen jó a benti 29 fok.
2022. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HoneyBunny ***** válasza:
Kezdodik :D
2022. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek tények, tehát nem kezdődik.
2022. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan mintha szégyellni kell a pasiknak a lábukat. Ellen a nők télen fogcsikorgató hidegben csupasz lábakkal vannak ott a stúdióban. Néha van rajtuk egy vékony harisnya.
2022. júl. 9. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó a megfigyelésed, ez így van.

De szerintem csak azon múlik, hogy egy bevállalós, bátor férfi pontot tegyen ennek a diszkriminációnak a végére.

2022. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!