Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem suttyó ez a viselet?

Nem suttyó ez a viselet?

Figyelt kérdés

A férfi melegítő rövidnadrág utcára teljesen jó nem?

Ha hidegebb van akkor kapucnis pulóvert hordok ez elfogadható?



2022. júl. 7. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Suttyónak nem mondanám, de nem is valami stílusos. Mondjuk utcája válogatja... egy város sétálóutcájára már nem venném fel.
2022. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy suttyo.. inkabb sportos meg laza. Az a suttyo aki szerint suttyo 😀
2022. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha edzőteremben vagy akkor nem suttyó.
2022. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen jó arra, hogy ezzel meg is határozd, melyik társadalmi körbe óhajtasz tartozni.

Ismertem egy srácot, osztálytársa volt az egyik gyerekemnek. Apja roma volt, már elhunyt, több testvére és féltestvére van, aztán a srác felső tagozatosként elhatározta, mostantól öltönyt hord és aktatáskát, és ezt is tette - azóta egyetemet végzett, sikeres jogász lett. Mindenki kigúnyolta a gimiben és mégis... Nem a ruha teszi az embert, csak éppen üzen vele valamit saját magának is.

2022. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszenek az ilyen laza, sportos férfiak. Már ha tényleg ez a stílus, nem pedig egy szakadt mackóalsó és kopott pulóver, de valahogy nem erre asszociáltam a leírást elolvasva.
2022. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha kigyurt vagy es helyes,ok. Ha nem,a jo ruha se segit sokat. N
2022. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel, mit hord a másik🧍‍♀️ A kérdést olvasva nyilván van majdnem mindenkinek egy benyomása, de valójában szerintem mindenki rohadtul észre sem venné, ha valaki ilyen ruhában sétálna el mellette. Vagy csak én vagyok ilyen?!
2022. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék mutatni olyat, ami suttyó (tény, hogy ez van többségben), meg ami rendesebben néz ki, mint az átlag utcai viselet. Tessék válogatni, mert 10-ből 9, ami fellelhető a boltokban az kuka. Normálisnak nevezett anyagokból is lehet olyat szabni, mint egy szarrakás... tessék csak végignézni az idősebb korosztályokon, én mindig eldobtam az agyam, mikor ők akarták megmondani, mi a rendes viselet.
2022. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát nagyon erősen függ attól hogy hogyan néz ki az a melegítő rövid nadrág. Ebben a pusztító 36 fokban szerintem boltba le ugrálni elfogadható. De randira vagy ilyesmire felejtős:D
2022. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Attol fugg milyen csajjal randizol 😀 ha hiphop fan siman jo a melegito. De ha vmi alteros goas stb stilusu akkor se erdekli. Nekem ugyis csak ok jonnek be. Nyilvan ha vmi.elegancs csajt nezel ki akkor ne melegitozz, de ha azokra buksz gondolom am se a stilusod
2022. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!