Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melegben hogy lehet...

Ilyen melegben hogy lehet elviselni a munkavédelmi kantáros nadrágot és bakancsot? Illetve ha ilyenben ruhában dolgoztok mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen kötelező a kantáros nadrág és a bakancs. Mind a kettőböl elég vastagot adtak mondván hogy télen is jó legyen...

Egész nap kint dolgozunk a melegben nehéz vizikai munkát, délután alig várom hogy hazaérjek és levetkőzzek. Nagyon nehezen bírom,de a főnököm azt mondta csak abban dolgozhatok amit ő adott.


Válaszaitokat előre is köszönöm! 🙂🙃



2022. júl. 10. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nyilvan sehogy, nem dolgoznek ilyen helyen. Munkavedelmi cipo oke, de mi pl rovidnadragot (vagy amit akarsz), azt hordunk.

Maximum locsolhatod magadat egesz nap vizzel, ha van slag, kerti csap, valami, de nem hiszem, hogy tul kenyelmes egesz nap egy viztol ketszer olyan nehez nadragban dolgozni.

2022. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hát aki nehéz fizikai munkát csinál az meg is érdemli. Egyrészt, ezeket ma a jobb helyeken robotok végzik, nem ember, másrészt előbb akasztanám fel magam, minthogy fizikai munkát csináljak.
2022. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy jó, szakmai gyakorlatom volt suli vége felé nyáron is abba kellett lennünk, kötelező volt, szerencsére vékony anyagú volt, azért akkor is meleg volt, én úgy oldottam meg valamennyire jó legyen öltözőbe minden le vettem magamról teljesen meztelen munka ruha felső részét ami ugyan úgy hosszú ujjú volt ing jellegű, póló minden nélkül,utána meg a nadrágot vettem fel semmi nem volt alatta alsó sem, nadrág pántait kívülre munkaruha felső részére raktam, na így úgy mond valamennyire tűrhető jobb volt nem sokkal.
2022. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szerencsére bírom, bár én műhelyben vagyok légkondi nélkül. CNC lézergépkezelő vagyok, és nálunk nincs előírva, de én önként hordom. Nem egyszer esett már rá a lábamra zártszelvény vagy lemez, az acélbetét pedig teszi a dolgát. Nadrágot meg azért hordok hosszút hogy a lemezzel ne tudjam olyan könnyen megvágni magam.
2022. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!