Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostani Glamour napokhoz...

Mostani Glamour napokhoz melyik újságban vannak a kuponok?

Figyelt kérdés

A szeptemberiben vagy októberiben?

És hogy van ez? Mert valaki azt mondta nekem,hogy ahány bolt annyi kupon van. De több mint 1000 bolt vesz részt benne, akkor hogy fér el az újságban 1000 kupon? :O


2010. szept. 21. 15:40
 1/8 anonim válasza:
100%

[link]

Szerintem nagyon hasznos, én mindíg ilyenkor vásárolok drágább fehérneműt, illatszert stb...

2010. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Októberi Glamour-ban biztosan lesz kupon. Kiskegyedben, és még egy-két női lapban szokott lenni, majd október elején nézd meg, még 8-a előtt. Egy márkához kapcslódó kupon van benne amit országosan abban az üzletben lehet beváltani. Pl. ha a Hervisben akarsz valamit venni vele, akkor az az egész országban érvényes, feltéve, ha a kuponon szerepel.
2010. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocs, hogy én is kérdezek: érdemes elmenni ilyenkor vásárolni? Nincs nagy tömeg? Nekem azt mondták, hogy néhány óra alatt kifosztják az üzleteket. Igaz ez?
2010. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már megjelent az októberi Glamour, abban van.

A múltkor mi is jól bevásároltunk.

Itt Egerben nincs tömeg, nincs az összes bolt egy helyen.

2010. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Első és második vagyok, itt Nyíregyházán sincs tömeg, kevesen ismerik a kuponokat.
2010. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából arra lennék kiváncsi, hogy Bp-en a nagy bevásárlóközpontokban mi a helyzet ilyenkor.

Azt hiszem, hogy majd kiírom egy külön kérdésben.

2010. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott ezren lesznek, de menj akkor kisebbekbe, vagy külön boltokba (bevásárló utcákban), ott is ugyanazt árulják.
2010. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eheti Kiskegyedben is vannak kuponok!!!
2010. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!