Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szürke, szaggatott cicanad...

Egy szürke, szaggatott cicanadrág jólnéz ki? És a szaggatások alatt ilyen fekete anyag van. Nem a bőröm. Remélem érthető. Szóval csak a véleményetek érdekelne =) )

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

perszeee ,hogy jó :$

Olyat keresek már nem tudom mióta =D

Hol vetted?:P

2010. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de azt inkább csak buliba, és egyszerű felsővel, és igényes magassarkúval. hogy mutasson is. ja és csak a szép fenekű jó lábú nőknek
2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, szexis (tud lenni) :) Amikor valami anyag alól kivillan egy másik az mindig jó.
2010. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik így látatlanul is!:D
2010. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem nagyon nem jönbe..bocs, de szerintem nagyon sarkis..és olcsónak nézik a viselőjét.
2010. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engemis érdekelne hogy hol lehet ilyet kapni:D
2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

newyorker. :)

majd holnap megyek megvenni :DD és szeritnem a viselője teszi 'olcsóvá'.Attól függ mivel veszed fel :)

és köszi a válaszokat mindenkinek! :]

2010. szept. 21. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, bocs.
2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem, de aztán inkább lemondtam róla. Nagyon hajléktalanos. Na, meg alapból cicanadrág-ellenes vagyok.

24/L

2010. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló vagyok. Nemrég láttam én is, de nem vettem meg, de annyira megtetszett, hogy később visszamentem érte és csak akkor vettem észre h van belőle sima fekete is. Én azt vettem, nekem nagyon tetszik:)
2010. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!