Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra fekete cicanadrág...

Évnyitóra fekete cicanadrág és fehér elegáns/csinos ing?

Figyelt kérdés
mielőtt ESETLEG lek*rvázna valaki nem vagyok az :D
2010. aug. 11. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok nem díjaznák szerintem.Vegyél fel fekete szoknyát/nadrágot.

Tennél fel képet,hogy lássuk hogy néz ki?Lehet nem is nézne ki rosszul.De így látatlanban szerintem ne.

2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A cicanadrágot felejtsd el évnyitóra, nem oda való :) Vegyél fel egy fekete szoknyát persze ne a lehető legrövidebbet, vagy egy fekete nadrágot. Az évnyitó csupán 30-40 perc ki lehet bírni. Iskolába meg majd húzhatsz cicanadrágot ;)
2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

én simán felvenném a helyedben. :D

úgyis tudják a tanárok, hogy lázadó vagyok :P:D

2010. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"mielőtt ESETLEG lek*rvázna valaki nem vagyok az :D"


Viszont a legjobb úton haladsz felé.

2010. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

EZ miért lenne k*rvás?

Szerintem jó, de csak akkor, ha bőven takarja a fenekedet az ing, tehát ilyen hosszitott fazonu.

2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hogyha jól áll, tehát nem vagy ducikás akkor jó, amúgy egyik ismerősöm így volt szóbelizni mind 2 nap meg az átadón is :D
2010. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!Csak az még a baj,hogy szerepelnem kell az évnyitó műsorban és látni fog az egész hülye suli,mert kijelölt a b*zi tanár -.- xD mi legyen? :D
2010. aug. 11. 13:47
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és 168 cm/45kg
2010. aug. 11. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor vedd fel, ha a blúz hosszított fazonú, és takarja a feneked, különben az életben nem vakarod le magadról a ribi jelzőt...
2010. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a méreteim és a cicanadrággal no problem, viszont évnyitóra, főleg ha szerepelsz benne, már tényleg nagyon húzós :S


Az emberek a külsőségek alapján ítélnek, és tényleg annak fognak nézni, amit ott látnak - cicanadrágos "p*csa". Oké, nem vagy az, de érted, mire gondolok.... :)


Majd suliba vedd fel ;)

2010. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!