Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tunhetnek ki a tobbi...

Hogyan tunhetnek ki a tobbi lany kozul?

Figyelt kérdés
Szepseg
2010. szept. 21. 19:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
kezdj el kicsit feltünőbb ruhákba öltözködni, vagy sminkelj merészebben, legyél magabiztos, arra sokan felfigyelnek :)
2010. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
menj pucéran rózsaszín hajjal. köszi
2010. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hmm, például a sötétebb zöld haj nem punkos, nem tré (lehet nem tré), és mégsem megszokott. Legutóbb láttam egyet (egy éve kb), és nagyon tetszett, olyan természetes volt. De mégis zöld :D
2010. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem először az "értelmességeddel" tűnj ki aztán utána jöhet a szépség.
2010. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legyél platina szőke.Ez még a csúnya lányokból is szépet csiál.Én mikor szőke voltam midnen pasi utánam fordult...Szal elég feltünő.Most hogy befestettem barnára már néha néha 1-1 ha megfordul utánam.Vissza is fogom festetni:)Ja és ha bomba akarsz lenni akkor rakass póthajat...::)
2010. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

persze...és kezd el csücsörítős pózokban fényképezkedni a tükör előtt.....-_-"

Nem kell egyből szőkének,meg műnek lenni...Öltözz igényesen,ha van vmilyen stílusod akkor fejleszd jobban,ha nincs találj egyet,ami nem tucat és amiben JÓL ÉRZED MAGAD!Ha én jól érzem magam és úgy bandukolok a suliba,akkor megnéznek..mondjuk amúgy is,de akkor jobban:D

2010. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem is vagy nagyképű végülis...."Megnéznek mondjuk amugy is"

Hát természetességgel nem is fog kitünni a többi közül.Csak ha mű!És aki mű az azért mű mert ő is ki akar tűnni.Aki meg természetes akar maradni annak alapbol nincs feltünési viszketegsége...!erröl ennyyit

2010. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

héjhéj!nem nagyképűség az igazság.ez olyan,mintha azt mondtam volna,hogy szép barna hajam van.tény és kész.De lehet,hogy tényleg úgy fogalmaztam,ami csípi az emberek szemét.Ezért elnézést kérek.

Abban viszont nem értünk egyet,hogy csak a mű tűnik ki.

és ha nem csak azt figyelted volna,hogy mibe lehet belekötni,akkor azt is észrevetted volna,hogy azt írtam,hogy aki jól érzi magát a bőrében az egyből kitűnik.Lehet,hogy te szőkíted a hajad és felvarratsz még hozzá pár tincset,mert ettől érzed jól magad.Akkor csak csináld.De nem hiszem,hogy az emberek a hajad miatt figyelnek fel rád.Hanem azért,mert meg vagy magaddal így elégedve és ez sugárzik ki a környezetedre is.Ha összehúznád magad és a földet bámulva járkálnál az utcán senki sem nézne meg magának,hiába van műhajad.

Tehát kérdező.Sablon duma,de igaz,hogy csak meg kell találnod a neked legmegfelelő külsőt ,ami illik a belsődhöz is.Ha nem vagy magaddal megelégedve úgy ahogy most vagy,akkor nyúlj a műhajhoz és műkörömhöz.

2010. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mint ha én nem lettem volna megelégedve magammal?Nem azért van póthajam mert csunyának láttam magam.Hanem mert szerintem sokkal szebb ha egy lánynak hosszu haja van és megbántam én is hogy levágattam az eredeti hajamat!!!
2010. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!