Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnek uj ruhakat beszere...

Hogy tudnek uj ruhakat beszerezni? Fontoos. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdes hogy szerintetek honnan tudnek uj meno ruhakat szerelni hogyha nincs penzem,a szuleim nem adnak, probaltam megtanulni varrni hogy esetleg magat csinaljak olyat ami egyedi es teccik,de nem sikerult. szoval osszefoglalva annyi hogynincs penzem es keves a ruham,nagyon szeretnem feldobni egy csomo jo cuccal,hogyan?
2011. aug. 14. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a legújabb divat szerinti ruhákban szeretnél járni, akkor pénz nélkül sajnos sehogy :/

Szétnézhetsz turkálókban is, nagyon sok minőségi ruhát találsz olcsón, de nem feltétlenül divatosat. Egyébként pl.a nyáron elmehettél volna valami diákmelóra :)

2011. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed akkor logikus hogy sehogy, mert ingyen semmit nem kapsz. Ha már olyan idős vagy akkor menj diákmunkára hétvégenként, nem sok pénz de pár ruhára elég az is. Varrást meg csak gyakorolni kell... nekem sem ment rögtön, de 1 hónap próbálkozás után már nagyon jó szoknyákat, felsőket varrtam.
2011. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csicseriborsó5 ***** válasza:

én sok olcsó, divatos és nagyon jó minőségű ruhákat találok a turkálókban. pl. pólókat már 300 Ft-ért tudok venni, amin még az eredeti címke is rajta van. szóval ehhez nem kell sok pénz.

a másik az, hogy egy kis trükközéssel is fel tudod dobni a ruhatárad, csak egy kis kreativitás kell. pl. veszel szép kiegészítőket, egy övet, meg ilyeneket.

én vállaltam idén nyáron egy kis diákmunkát, amúgy én sem tudtam volna ruhákat venni sajnos.

2011. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2011. aug. 14. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor lehetőséged van vállalj diákmunkát, illetve ha jön szülinap, karácsony vagy ilyen ünnep akkor azt kérj...

Illetve ha olcsón akarsz jobbat akkor mindig a nagy akciók keretében vedd meg, amikor kiárusítanak, én pl most vettem egy csomó nyári ruhát, mert most voltak pár száz illetve pár 1000ft-ra leakciózva... :)

Meg próbálj meg spórolni, félrerakni..Gondolom némi zsebpénzt kapsz... abból próbálj meg félrerakni... teszveszen és vaterán is érdemes szétnézni, mert sok 1ft-os dolog van fent ha szerencséd van el tudod annyiért is vinni, de vannak elég olcsó cuccok is....

2011. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!