Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Playersroom megbízható?...

Playersroom megbízható? (Playersroom.hu)

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy pacek cipőt playersroom.hu . Azt vettem észre, hogy elég nagy akciók vannak. Pdl egy 20e ft nike 10e ft ra van leakciozva. Trustpilotra beirtam az oldalt de semmi. FB oldalukat rengetegen követik. De még is annyira kihalt. Nagyon kevesen likeolják a postokat. Szóval az lenne a kerdesem, hogy mennyire megbizható az oldal?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
playersroom nevű bolt is létezik:) szoval amúgy egy megbízható bolt
2022. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 segitseg ***** válasza:
100%
Én is „féltem” tőle, mivel hasonló helyzetben voltam, 20k volt egy elég b*szó cipő, de végül megrendeltem. Időben kijött a méret pedig tökéletes volt :3
2022. júl. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akciók általában a kifutó modellek, illetve a megmaradt egy-két méret esetén szoktak lenni. Az oldal egyébként megbízható, fizikailag is létezik bolt mögötte.
2022. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, legfosabb magyar putri bolt, nehogy vegyél onnan bármit is, főleg ne Dorko terméket... viccen kívül jobban jársz ha a kínaibol veszel bármit!
2022. nov. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!