Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen problémátok volt a...

Milyen problémátok volt a Women Secret rendelésével? Volt ilyen?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja rendeltem a weboldalról, viszont semmit nem tudok a csomagról, 2 hét után hívtam őket, azt mondták, ha nem érkezik meg, akkor hívjam őket megint.

Állítólag már a depóban van Budapesten, de semmi hír róla.

Tegnap megint felhívtam őket, azt mondták hogy írnak egy emailt hogy hol jár a csomag, de még nem kaptam emailt felőlük.

Volt bárkinek hasonló problémája?

Utoljára egy évvel ezelőtt rendeltem, 1 hét alatt ki is hozták.

Még a csomagküldőt szeretném felhívni és érdeklődni, hogy ők hátha tudnak valamit, de nem tudom ki szállít, nincs fönt az oldalon.



2022. júl. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik fórumon valaki írta, hogy a DPD szállította neki a csomagot, ez 2020-as bejegyzés, talán még most is ők szállítanak. Esetleg náluk érdeklődj utána.
2022. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, meg is próbáltam. Viszont nincsen csomagszám, így nem tudják megmondani hogy merre jár.

Próbáltam megint hívni 2x az ügyfélszolgálatot a boltnak, de nem volt szabad emberük. Email-ben csak rendelésszámot kaptam.

2022. júl. 20. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megkapnod a csomagot? Most szeretnék én is rendelni, de kicsit óvakodom ettől a te tapasztalatod alapján. Viszont szívesebben rendelek ruhát online, amit pedig kinéztem, esélyes hogy személyes üzletekben nem is kapható már, vagy épp vadászni kell.
2022. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kaptam meg. Barátom rendelt onnan nekem meg kb június 26.-28.-a körül, és július végén hívtuk az ügyfélszolgálatot, hogy mizujs a csomaggal. A nő magyarul nem beszélt, csak makogott, hogy majd küld nekünk email-t, hogy mi lett a csomaggal.

Az emailt azóta is küldi.

Végül 1-1,5 hét után válaszoltak az email-re amit küldtünk, hogy elkeveredett a csomag.

A pénzt visszautalták, de mivel (szerintem) ha mi nem érdeklődünk a csomag után hogy merre van, ki tudja mikor küldtek volna róla valami tájékoztatást, így már én sem merek rendelni onnan, pedig nagyon szeretem a fehérneműket amit árulnak. :/

2022. aug. 15. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!