Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete Adidas Superstar...

A fekete Adidas Superstar férfi cipőnek számít?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


Csak mert a női részlegen nem találok ebből a típusból feketét.


2022. júl. 20. 21:03
 1/7 segitseg ***** válasza:
Ezek általában unisex cipők, mindenkinek jól állnak, nekem is volt ilyenem és lány vagyok, úgyhogy ne riasszon el, hogy csak a férfi részlegen van :D
2022. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egy már megjött aki szerint a férfi cipő ha nőnek kell azonnal uniszex lesz, de várjuk a többi bátorítót is!

3,2,1. Bitte!

2022. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek ilyen van, nekem is tetszene, csak hülyén néznénk ki együtt: mintha akcióban vettük volna:)
2022. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 segitseg ***** válasza:
2-es, (1-es vagyok) elfogult lehetek kicsit, mivel nekem minden ruha unisex, nem tulajdonítok nagy jelentősséget a ruhák szabásának, mivel ezeknek nem adhatunk nemet, legalábbis nem az az elsődleges célom, hogy minden ruhadarabnak egy kommenttel szabjam meg a viselőjét tehát bátorítok inkább (és nem kioktatásból, vagy rossz indulatból írtam, csak gondoltam tisztázom lehet csak én olvastam fel magamban rossz hangnemben a kommented, amiért pedig bocsánat)
2022. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Adidas superstarok mind unisexek.
2022. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5!

Nyílván. Ez meg azért van a férfi osztályon…🤦🏻

2022. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi osztályon találni némely oldalon még női ruhát is mert szarul csinálták meg. Átmész női menübe ott is lesz tuti.
2022. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!