Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns cipő? Szerintetek mi...

Elegáns cipő? Szerintetek mi az, ami jól tud kinézni és belefér ebbe a kategóriába is?

Figyelt kérdés

Nos, irodai dolgozó vagyok, szeretnék egy újabb cipőt magamnak, eddig egy picit sportosabb stílust képviseltem. Most viszont szeretnék egy olyan cipőt (vagy félcipőt, mokaszint), ami mindenhez illik. Az irodai "egyenruhám" az farmer (van világosabb, illetve sötétebb, de kék színűek, nincs fekete, vagy fehér nadrágom), ezen felül egy ing nyakú fehér póló. Igaz, a mindennapi életben is gyakran ingnyakú felsőket veszek, és hasonló a stílusom is.

Tudtok olyan cipőt esetleg mutatni, ami szerintetek is jól néz ki, akár ezzel az összeállítással, akár pedig a mindennapokban, el lehet vele akár ünnepségekre is menni, vagy templomba, mert megy szinte bármihez? Annyi, hogy 30+ ezer forintot nem akarok erre költeni most. Csupán ötletelés miatt is vagyok kíváncsi a véleményekre, mert egyelőre tanácstalan vagyok. Köszönöm!



2022. júl. 26. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]



Ezek a cipők sztem illenek egy farmerhoz, viszont nehéz olyan cipőt találni ami illik mindenhez és mindenhova. A neten rengeteg oldal van ahol tudsz hasonlókat nézegetni, mégiscsak te tudod, hogy mi a stílusod és mi az ami tetszik... :)

2022. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, viszont az elfelejtettem írni, hogy férfi vagyok! Ne haragudj, de köszönöm tényleg a segítségedet!
2022. júl. 26. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi

[link]

2022. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!