Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen mennyiségben még lehet...

Ilyen mennyiségben még lehet ízléses a párduc minta?

Figyelt kérdés

Van egy felsőm, egy blúz, nyárra tökéletes, mert valami áttetsző anyagból van, ami teljesen párducmintás, szóval jó szellős. Nem testre feszülős, de nem is bő, csak szépen kiadja az akakot. V kivágású, elöl megkötős. Ujjatlan, ujjak helyett csak kis fodor van neki a vállánál. Szóval a szabása elegáns, bájos, csak a mintája merészebb, barna-fekete szinű.

Csak fekete, vagy kék farmerrel vagy más egyszerű, de csinos alsó résszel hordanám. Ékszereket sem hordok sokat és nem is feltünőt.

Tetszik, mert így az összhatásban van egy minimális vadócság, játékosság, fiatalos, de szerintem még a jó ízlés határain belül. Jól gondolom?


2022. júl. 28. 22:36
 1/7 anonim válasza:
29%

A romák körében népszerű leszel.

A fehér ember menekül attól, aki ilyen mintájú ruhát hord.

2022. júl. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez nem túl biztató.

Én még soha, egyetlen román sem láttam ilyen mintás cuccot.

2022. júl. 29. 09:03
 3/7 segitseg ***** válasza:
100%

A romák általában több mintát is variálnak (persze ezt egész stílusosan meg tudják csinálni sokan) és ez pedig néhány roma outfithez képest meglehetősen szolid, ahogy elképzeltem egész jól néz ki :D bár ékszerrel sem lenne sok

(nem rasszista hangnemben írtam ezt az egészet!)

2022. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért tettem fel a kérdést, mert látom, ez egy elég megosztó mintázat és én nem szeretem a giccses, gagyi,ribis, "romás" holmikat. Nincs a romással sem amúgy bajom, de nem az én világom az öltözködési stílus, nekem az már túl sok.

Inkább a visszafogottabban, elegánsan szexi öltözködés a célom.

2022. júl. 29. 15:28
 5/7 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Amugy mostanaban en sem latok szamottevo mennyisegben romat allatmintas ruhaban. Ahogy pedig te viselned ezt a bluzt, egyaltalan nem hangzik prolisnak. Hidd el, a valosagban senkit nem fog erdekelni, hogy mintas a felsod. Ez a gyakoris kozosseg mindent kritizal es bekategorizal, de az utcan en meg senkit nem lattam odebb allni valakitol csak mert parducmintas valamije xd
2022. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Talan elmegy, de az attetszo anyag mindenhogy gaz.
2022. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igen
2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!