Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El tudtátok adni a használt...

El tudtátok adni a használt ruháitokat? Melyik appal, oldallal próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakok során összegyűlt egy csomó olyan ruhám, amik vagy már nem tetszenek, vagy egy rendelés során nem lettek rám jók és kifutottam a határidőből, amíg vissza lehet küldeni, vagy már nem jók rám stb. Teljesen átlagos ruhadarabok, semmi extra, nem ilyen extra stílusúak, van minden, farmer, táska, felső, dzseki, cipő, bikini.

Vagy egyszer sem hordottak, vagy alig hordottak.

Ennek ellenére SENKI nem jelentkezett egyre sem. Gardróbom appra raktam fel őket már több hete.


Pár évvel ezelőtt gardróbcserére töltöttem fel ruhákat, bár oké, azok még inkább gyerekesebb cuccok voltak, de ott sem sikerült eladnom semmit egy 1000 forintos táska kivételével.



2022. júl. 31. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Marketplacen fillérekért.
2022. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Marketplace-en mennek el a legjobban.

Vagy pedig facebook csoportokban.

2022. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!